Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MOHLA ZEMŘÍT

  Skandál! Královnu Alžbětu II. málem zastřelili!

  06.01.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Britská panovnice Alžběra II. mohla být už po smrti! Stačilo přitom tak málo. A přitom by jí o život připravil člověk, který pracuje pro ni a má ji chránit! Dělal jen svou práci, leč mohl být strůjcem velikého skandálu.

  Šokující zpráva z Velké Británie! Královna Alžběta svými slovy způsobila doslova poprask. Chystá se zásadní změna! lupa
  Alžběta II. hodně riskovala, když se šla kolem svého paláce projít! | Shutterstock

  Zdraví 90leté královny Anglie Alžběty II. (90) už není, co bývalo. A protože nemůže občas spát, rozhodne se třeba projít kolem Buckinghamského paláce. Tento nápad ji málem stál život.

   

  Jeden z členů ochranky si myslel, že se do areálu dostal vetřelec. V takových případech je jeho povinností střílet. Což ale nechtěl, jako by ho něco osvítilo! Na postavu ve tmě hlasitě zařval, aby se zastavila. Královna poslechla a jen díky tomu se podařilo zabránit tragédii a světové ostudě.  

  Britská královna Alžběta II. byla údajně málem zastřelena, když se šla po tmě projít!
   

   


  Nešťastný strážný se královně přiznal, že už byl rozhodnutý střílet. A byl ochoten přijmout jakýkoli trest, i když dělal jen svou práci. Panovnice však zareagovala s humorem „Příště dopředu zazvoním, abyste mě nemusel zastřelit,“ měla Alžběta II. říct strážnému.

   

  Královnu trápí dlouhodobé nachlazení, které jí dost komplikuje život. Z nejhoršího se ale už dostala i díky antibiotikům. Ale jak sama královna přiznala, daří se jí lépe a také už i lépe spí. Příště ji však rozhodně nenapadne jít se po tmě procházet sama a bez předchozího upozornění. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...