Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  MOHLA ZEMŘÍT

  Skandál! Královnu Alžbětu II. málem zastřelili!

  06.01.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Britská panovnice Alžběra II. mohla být už po smrti! Stačilo přitom tak málo. A přitom by jí o život připravil člověk, který pracuje pro ni a má ji chránit! Dělal jen svou práci, leč mohl být strůjcem velikého skandálu.

  Šokující zpráva z Velké Británie! Královna Alžběta svými slovy způsobila doslova poprask. Chystá se zásadní změna! lupa
  Alžběta II. hodně riskovala, když se šla kolem svého paláce projít! | Shutterstock

  Zdraví 90leté královny Anglie Alžběty II. (90) už není, co bývalo. A protože nemůže občas spát, rozhodne se třeba projít kolem Buckinghamského paláce. Tento nápad ji málem stál život.

   

  Jeden z členů ochranky si myslel, že se do areálu dostal vetřelec. V takových případech je jeho povinností střílet. Což ale nechtěl, jako by ho něco osvítilo! Na postavu ve tmě hlasitě zařval, aby se zastavila. Královna poslechla a jen díky tomu se podařilo zabránit tragédii a světové ostudě.  

  Britská královna Alžběta II. byla údajně málem zastřelena, když se šla po tmě projít!
   

   


  Nešťastný strážný se královně přiznal, že už byl rozhodnutý střílet. A byl ochoten přijmout jakýkoli trest, i když dělal jen svou práci. Panovnice však zareagovala s humorem „Příště dopředu zazvoním, abyste mě nemusel zastřelit,“ měla Alžběta II. říct strážnému.

   

  Královnu trápí dlouhodobé nachlazení, které jí dost komplikuje život. Z nejhoršího se ale už dostala i díky antibiotikům. Ale jak sama královna přiznala, daří se jí lépe a také už i lépe spí. Příště ji však rozhodně nenapadne jít se po tmě procházet sama a bez předchozího upozornění. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...