Neděle 22. dubna 2018
svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SKORO SVĚTICE

  Jágrova přítelkyně se asi zbláznila! Proč se nás snaží přesvědčit, že nebyla striptérka?

  05.01.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Veronika Kopřivová na sebe chce buďto tolik upozornit, anebo je hloupá a zbláznila se? Zatímco mnozí už pomalu zapomněli na minulost Jágrovy přítelkyně, ona sama na světlo světa vytahuje to, co dělala před lety.

  Kopřivová Veronika lupa
  Veronika Kopřivová je sexy kost, jen se má potřebu stále obhajovat! | Facebook

  Asi proto, že neustále slýchá a hlavně čte, že pracovala v nočním klubu, má potřebu se objahovat. A bude se obhajovat asi ještě dlouho. Když má ale čisté svědomí, proč to dělá?

   

  “Asi na sebe chce upozornit a chce za každou cenu, aby se o ní psalo a mluvilo. Nic jiného v tom není,” myslí si jedna ze známých Kopřivové.  

  Přítelkyně Jaromíra Jágra neustále objahuje svou minulost, kdy tančila v nočním klubu!
   

   

  "Moje nejspodnější hranice byla tancování (topless) u tyče, jestli se nepletu, striptérka si při show u tyče sundává i kalhotky. Bůh je mi svědkem, že bych se nikdy nesnížila k horším (pro mě) ohavnostem," napsala na sociální síť Veronika Kopřivová.

   

  Jágrova holka si libuje v dlouhých statusech na sociálních sítích a popisuje v nich i své dny. A neustále něco obhajuje, nejvíce sebe!  

   

  Sám Jaromír Jágr se ale své Veroniky zastává a už v době, kdy se provalilo, co dělala, se jí před národem zastal. ”Ty ses tehdy dokázala ponížit. A jak je v Bibli psáno, kdo je ponížen, bude povýšen," podotkl Jágr k její minulosti. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...