Úterý 20. února 2018
svátek má Oldřich, zítra Lenka
  VELKÝ RISK

  Karel Gott si hodně zahrává! Tohle nemusí dobře skončit!

  03.01.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Karel Gott sice tvrdí, že mu lékaři po prodělaném zápalu plic doporučili odlet do teplých krajin, ale právě náhlá změna klimatu, cestování v letadle a přílet do zimy jeho organismu rozhodně nesvědčí. Tohle nemusí dobře skončit.

  Gott Tenerife lupa
  Karel Gott schoulený pod dekou na Tenerife! | Facebook

  Karel Gott oslavil spolu s Michalem Davidem Silvestr a Nový rok na Tenerife. Na jednom z Kanárských ostrovů tak relaxuje a podle fotek se dobře baví.

   

  “Nevím, co přesně panu Gottovi bylo, ale pokud měl zápal plic, tedy problém s dýcháním, plícemi a virové onemocnění, pak taková změna může spíš uškodit. Ne třeba hned, ale dodatečně. Víte, jaký nápor je pro člověka staršího věku, ještě po chemoterapiích, dalších lécích a zápalu plic, změna klimatu a cesta letadlem?,” řekl Bleskove.cz jeden z předních českých lékařů.  

  Karel Gott s Michalem Davidem a přáteli oslavil příchod Nového roku na Tenerife!
   

   

  Gott se sice cítí skvěle a vypadá, že omládl o dvacet let, ale zbytečně riskuje. “Hodně si zahrává se zdravím. Tady je teď kolem minus pěti až nuly, tam je okolo dvaceti nad nulou. V letadle je taky nějaká teplota, tam je jiný vzduch, tady taky. Je to hodně velký nápor na plíce i celý organismus. Ale pan Gott je dospělý a snad ví, co dělá,” říká v obavě lékař, a mimo jiné fanoušek Zlatého a Platinového slavíka.

   

  „Děkujeme Vám. Karel Gott a Michal David oslavili Silvestr v Orange Café na Tenerife,” napsal zpěvák na sociální síti.

   

  Gott na Tenerife i tančil, připil si na šťastný nový rok a nejvíc si pochopitelně přál zdraví. Poté, co vloni prožil půlrok hrůzy kvůli rakovině mízních uzlin. “Každý takový pacient má nejméně rok dva a někdy i tři na zotavení. Organismus je po chemoterapiích ještě i několik let rozhozený a musí se s ním nakládat velmi opatrně. Osobně bych takhle neriskoval,” dodal uznávaný odborník.

   

  Ke všemu trpí Gott srdeční arytmií a dalšími obtížemi. Zdá se ale, že všechny neduhy jsou pryč a Mistr si užívá života plnými doušky. Tak mu nelze přát nic jiného, než aby v tom pokračoval a byl hodně dlouho zdráv a živ. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...