Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÝ RISK

  Karel Gott si hodně zahrává! Tohle nemusí dobře skončit!

  03.01.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Karel Gott sice tvrdí, že mu lékaři po prodělaném zápalu plic doporučili odlet do teplých krajin, ale právě náhlá změna klimatu, cestování v letadle a přílet do zimy jeho organismu rozhodně nesvědčí. Tohle nemusí dobře skončit.

  Gott Tenerife lupa
  Karel Gott schoulený pod dekou na Tenerife! | Facebook

  Karel Gott oslavil spolu s Michalem Davidem Silvestr a Nový rok na Tenerife. Na jednom z Kanárských ostrovů tak relaxuje a podle fotek se dobře baví.

   

  “Nevím, co přesně panu Gottovi bylo, ale pokud měl zápal plic, tedy problém s dýcháním, plícemi a virové onemocnění, pak taková změna může spíš uškodit. Ne třeba hned, ale dodatečně. Víte, jaký nápor je pro člověka staršího věku, ještě po chemoterapiích, dalších lécích a zápalu plic, změna klimatu a cesta letadlem?,” řekl Bleskove.cz jeden z předních českých lékařů.  

  Karel Gott s Michalem Davidem a přáteli oslavil příchod Nového roku na Tenerife!
   

   

  Gott se sice cítí skvěle a vypadá, že omládl o dvacet let, ale zbytečně riskuje. “Hodně si zahrává se zdravím. Tady je teď kolem minus pěti až nuly, tam je okolo dvaceti nad nulou. V letadle je taky nějaká teplota, tam je jiný vzduch, tady taky. Je to hodně velký nápor na plíce i celý organismus. Ale pan Gott je dospělý a snad ví, co dělá,” říká v obavě lékař, a mimo jiné fanoušek Zlatého a Platinového slavíka.

   

  „Děkujeme Vám. Karel Gott a Michal David oslavili Silvestr v Orange Café na Tenerife,” napsal zpěvák na sociální síti.

   

  Gott na Tenerife i tančil, připil si na šťastný nový rok a nejvíc si pochopitelně přál zdraví. Poté, co vloni prožil půlrok hrůzy kvůli rakovině mízních uzlin. “Každý takový pacient má nejméně rok dva a někdy i tři na zotavení. Organismus je po chemoterapiích ještě i několik let rozhozený a musí se s ním nakládat velmi opatrně. Osobně bych takhle neriskoval,” dodal uznávaný odborník.

   

  Ke všemu trpí Gott srdeční arytmií a dalšími obtížemi. Zdá se ale, že všechny neduhy jsou pryč a Mistr si užívá života plnými doušky. Tak mu nelze přát nic jiného, než aby v tom pokračoval a byl hodně dlouho zdráv a živ. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...