Neděle 22. dubna 2018
svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÝ ZÁJEM

  O Trávníčkovi píše německý tisk! Copak to princ z Popelky provedl?

  02.01.2017 11:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Copak to princ z Tří oříšků pro Popelku Pavel Trávníček (66) provedl, že se o něj zajímá i zahraniční tisk? Všem to vyrazilo sice dech, ale herec je v Německu stejně populární, jako u nás. Možná i více!

  Trávníček tisk lupa
  O Pavla Trávníčka se zajímá německý tisk! | Archiv, Bild

  Podobně, jako Karel Gott, cokoli Trávníček udělá, už se to ví. A teď se dostal na titulku deníku Bild. “Was ist aus Aschenbrödels Prinz geworden”, zní nadpis. Tedy - co se stalo s princem z Popelky?

   

  Článek, kdy na titulní fotce je i Vítězslav Jandák, Jiří Růžička nebo Vladimár Menšík, se zajímá o třetí dítě Pavla Trávníčka. Toho na svět přivedla hercova žena Monika právě před Novým rokem.  

  Německý tisk informuje o narození třetího syna Maxmiliána herce Pavla Trávníčka.
   

   

  Trávníček se stal potřetí tátou a v 66 letech má synka Maxmiliána. K Adamovi a Pavlovi tak přibyl malý bráška. A německý tisk se o herce a jeho život prostě zajímá. Popelka je totiž u našich sousedů velmi populární, i díky tomu, že se z části právě zde točila. Je zde i muzeum pohádky a mnozí si dodnes myslí, že jde o německé dílo, nikoli o české.

   

  “Němci tehdy šli do koprodukce, proto některé role, jako krále, královnu nebo macechu hráli jejich herci. Ale skvěle a velmi profesionálně,” vzpomíná režisér Václav Vorlíček.

   

  Princ Pavel Trávníček se ale díky svému otcovství dostal na titulní stranu nejčtenějšího deníku v zemi. A to už je co říct! 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...