Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DALŠÍ ODCHOD

  Smrt kosí slavné herce! Zemřel i oblíbený farář ze seriálu M.A.S.H!

  02.01.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Další známá osobnost se vydala do hereckého nebe. Těsně před koncem roku se na věčnost odebral herec William Christopher, kterého znají hlavně fanoušci legendárního seriálu M*A*S*H, kde hrát kněze Francise Mulcahyo! Bylo mu 84 let!

  William Christopher lupa
  Role kněze v seriálu M.A.S.H. přinesla Williamu Christopherovi obrovskou slávu! | Archiv

  Americký herec podlehl rakovině plic, kterou mu lékaři zjistili před 18 měsíci. Stačila mu jedna role, aby se navěky zapsal do pamětí stovky milionů fanoušků po celém světě. William Christopher nebyl nejobsazovanějším hercem a vedlejší role otce Francise Mulcahyho mu přinesla slávu. Pak už hrál menší role, až štěky, nicméně hrál je prý rád.

   

  V oblíbeném seriálu, který popisoval každodenní život lékařů, sester a vojáků v mobilní vojenské nemocnici uprostřed války v Koreji, působil 11 let, tedy v letech 1972 - 1983 a jeho závěrečnou epizodu v USA sledovalo neuvěřitelných 106 milionů diváků.  

  Známý kněz ze seriálu M.A.S.H. bojoval s rakovinou plic doslova do posledního dechu!
   

   

  Sice se ještě objevil v seriálech To je vražda, napsala, Jsem do tebe blázen, Superman nebo Diagnóza vražda, ale roli optimistického kněze už nic nepřekonalo. Zůstala po něm manželka, dvě děti a vnoučata. 

   

  Sám Christopher bojoval až do posledího dechu. A i když věděl, že se blíží jeho konec, neztrácel optimismus. To měl rozhodně společné právě se svou filmovou rolí z M.A.S.H!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...