Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NECHTĚNÝ ŽERT

  TAK TOHLE SE PRIMĚ NEPOVEDLO! Z Gotta udělali “ještě většího blbce, než jsme doufali”!

  01.01.2017 00:28 / celebrity google+ twitter facebook

  Normálně by se dalo říct “kouzlo nechtěného”, ale tohle se opravdu nepovedlo! Televizi Prima se opravdu na těsný konec roku "podařil fór”, který se snad nedá ani vymyslet. Problémem celé věci je, že nechtíc Karla Gotta “označili za blbce”!

  Gott Karel lupa
  Karel Gott gratuloval divákům, ale upoutávka byla na Ještě většího blbce, než jsme doufali! | Reprofoto

  Těsně před silvestrovskou půlnocí běžel na Primě Český mejdan s Impulsem z pražské O2 arény. V momentě, kdy Karel Gott dozpívával svou píseň, se v levém rohu obrazovky objevila upoutávka na film, který měl následovat. A aniž si to režie uvědomila, stalo se něco, co bylo sice v tu chvíli k smíchu, ale na druhou stranu pro Mistra asi ne zrovna příjemné.

   

  “Musela jsem se na konec roku 2016 opravdu od srdce zasmát. Gott dozpívával a objevil se nápis: Za chvíli následuje: Ještě větší blbec, než jsme doufali. Byl střih a objevil se Karel Gott se svou novoroční gratulací. Myslela jsem, že spadnu z křesla,” svěřila se Bleskove.cz paní Jana z Prahy.  

  Televizi Prima se povedl úsměvný přešlap s upoutávkou na film ve chvíli, kdy gratuloval Karel Gott!
   

   

  Nápis samozřejmě patřil ke komedii s Luďkem Sobotou s názvem "Ještě větší blbec, než jsme doufali". Leč bohužel ve špatně načasovanou chvíli. Protože než začal film, objevil se zpěvák se sklenkou šampaňského a proslovem všeho dobrého do nového roku 2017.

   

  “Asi se pan Gott neurazil, ale příště by to chtělo jinak načasovat a nebo nedávat upoutávky. Tohle jim mohlo dojít,” myslí si divačka.

   

  Televize to zcela jistě takhle nemyslela a ani nedomyslela. Leč, bohužel z toho vzešla “trapně” komická situace, kterou si zkrátka člověk ani nevymyslí…!

   

   

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...