Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ

  Známý český zpěvák to s láskou myslí vážně! Prožili unikátní svatbu a už spolu i bydlí!

  01.01.2017 11:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner to s láskou asi opravdu myslí vážně! Zatímco doposud si všichni mysleli, že s přítelkyní Marlen je to tak nějak vztah na chvilku, on dokázal, že to je daleko pevnější! Společně už prožili unikátní svatbu a dokonce spolu i bydlí!

  Vágner Josef, Marle Straube lupa
  Josef Vágner a jeho přítelkyně Marlen prožili hodně zajímavý konec roku! | J. Hauer

  Hodně netradiční zážitek prožil Josef Vágner s přítelkyní Marlen těsně před Vánocemi. Vydali se totiž až do daleké Indie na pravou, nefalšovanou indickou, a k tomu ještě “královskou” svatbu! Ač zažil neuvěřitelné věci, málem s přítelkyní nestihli české Vánoce!

   

  „Náš kamarád z vejšky, rodilý Ind, se ženil. Pozvali nás už před rokem a řekli nám, že si máme pořídit letenky a o zbytek, že se postarají. Vůbec jsme netušili, co nás čeká,” svěřil se zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner, který se jako jeden z mála lidí z českého šoubyznysu může pochlubit dvěma vysokými školami a titulem inženýr.

   


  „Bylo to neuvěřitelné, cesta tam dlouhá a nakonec jsme skončili na svatbě královské rodiny v Hyderabadu, ve středu Indie. Ale to nebylo všechno! Byla to čtyřdenní svatba, na kterou bylo pozváno přes 500 hostí. Zažili jsme tradiční ceremonie, museli jsme se učit bolliwoodské tance a ochutnali opravdu tradiční indickou kuchyni,” svěřil se zpěvák, který hraje v mnoha muzikálech, koncertuje a pro příští rok chystá i řadu novinek!  

  Zpěvák Josef Vágner s přítelkyní Marlen prožili v Indii pravou královskou svatbu!
   

   

  Indická svatba byla pro něj i jeho krásnou přítelkyni Marlen velkým zážitkem a možná i tak trochu inspirace pro tu jejich. “Obávám se, že takovou svatbu už asi nikdy nezažiju, a tak si vlastně říkám, zda má vůbec cenu plánovat vlastní, když nemáme nejmenší šanci se tomu zážitku vyrovnat,” směje se Vágner junior, syn hitmakera Karla Vágnera.

   

  Zážitků ale bylo více! Když prý si už mysleli, že je po všem, dostali pozvání do rodinného safari do jižní Indie. A to byl teprve nářez!

   

  “Čekal nás ráj uprostřed džungle. Bylo to úžasné. To se nedá vyprávět, to se musí zažít…! Přeci jen ale nejdivočejší zážitek byl na cestě zpět, kdy nám ujel poslední vlak z vídeňského letiště do Prahy. Takže jsme si museli vzít taxi Vídeň - Brno. Na cenu se raději nepteje,” usmívá se Josef Vágner a dodává: Důležité bylo, abychom stihli poslední autobus z Brna do Prahy a dorazili jsme tak akorát na Štědrý den domů. Takže Vánoce jsme stihli a svátky jsme si s rodinou užili. Ale byl to trochu adrenalin,” přiznal Josef Vágner

   

  Všechno dobře dopadlo a jak se zdá, i jeho život se ubírá tím správným směrem. Jeho přítelkyni Marlen by mu mohl leckdo závidět. No a možná, že je ten pravý čas pomýšlet i na společnou budoucnost. "Ano, bydlíme spolu. To, čemu jsem se bránil, se stalo skutečností a přestal jsem se bránit...," smál se na celé kolo zpěvák, syn slavného hitmakera Karla Vágnera. 

   

  Že by pomýšleli na svatbu oni dva, není zatím na pořadu dne, ale kdo ví. Třeba si to dají do nového roku jako předsevzetí....

   

   

   

   

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...