Úterý 24. dubna 2018
svátek má Jiří, zítra Marek

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE SYN

  Pohádkový princ Pavel Trávníček je potřetí otcem! FOTO UVNITŘ!

  31.12.2016 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Otec už tří synů je pohádkový princ Pavel Trávníček (66). V předposlední den roku se jeho manželce Monice narodilo tolik vytoužené miminko. Malý syn dostal neobvyklé jméno Maxmilián!

  Pavel Trávníček lupa
  Monika porodila Pavlu Trávníčkovi jeho třetího syna! | Archiv

  Manželka herce Pavla Trávníčka, kterého mimo jiné proslavila role prince v pohádce Tři oříšky pro Popelku, Monika v pátek navečer porodila chlapečka. "Narodil se v 19:21," uvedla šťastná maminka a dodala, že Pavel Trávníček byl u porodu.

   

  Chlapeček po narození vážil 3,21 kg a měřil rovných 50 cm. „Všichni jsme v pořádku a šťastní,“ napsala Monika spolu s poděkováním lékařům v porodnici v Podolí na svůj profil na sociální síti.  

  Pavel Trávníček sestal potřetí otcem. A opět se raduje ze syna!
   

   

  To, že se jim narodí kluk, Trávníčkovi věděli, ale zatím neprozradili jméno potomka. Teď uvedli, že je to malý Maxmilián Trávníček. 

   

  Herec je tak otcem už tří synů: S Adamem se nestýká, a tak prý ani neví, zda tušil, že bude mít bráchu. S druhým Pavlem Dytrtem, kterého v dětství proslavila reklama na kečup, se vídá. A protože má z druhého vztahu své matky dvě sestry, asi mu přijde vhod, že má brášku. Herec Pavel Trávníček se tak ve svých skoro sedmdesáti stal znovu otcem, jak ale už dříve přiznal, je na to hrdý! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...