Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ HROZBA

  Lucie Bílá se modlí, aby znovu nepřišla o O2 arenu!

  29.12.2016 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Lucie Bílá se v těchto dnech modlí, aby znovu, už podruhé, nepřišla o možnost vystoupit v pražské O2 areně! V listopadu musela dva své narozeninové koncerty zrušit! Teď je zde ale hrozba, že by se něco podobného mohlo opakovat!

  Bílá Lucie lupa
  Lucie Bílá by měla 8. ledna absolvovat dva mega koncerty v O2 areně! | Archiv A. Ivanovičové

  V Česku řádí chřipková epidemie! Celá řada kolegyň a kolegů musela své koncerty před Vánocemi zrušit a přesunout, takže se uměli vžít do toho, co Lucie Bílá musela prožívat. Slavice se teď ale bojí, že by se nemoc mohla opakovat. 

   

  "Samozřejmě, že Lucka z toho má hrůzu, ale věří, že jí to už nepostihe a že toho 8. ledna od 14 a od 20 hodin v O2 areně vystoupí," řekl Bleskove.cz zdroj z Karlínského divadla, kde Bílá hraje hlavní muzikálové role!  

  Lucie Bílá vystoupí na dvou mega koncertech v O2 areně v náhradním termínu 8. ledna!
   

   

  Lucie Bílá jen velmi těžce nesla přesun dvou mega koncertů Fifty Fifty z listopadu na leden. Nic jiného ji ale nezbylo. Naprostá většina fanoušků situaci pochopila. "Jen Lucka z toho byla hodně špatná ještě před Vánoci. Všichni jsme jí vysvětlovali, že se to může stát každému. Jen ona vše moc řeší a pořád se omlouvá. A zbytečně," míní jedna z jejích kolegyň z divadla! 

   

  Lucie se nyní šetří a snaží se být v klidu a pohodě, ládovat se vitamíny, aby ji chřipka a viróza nepostihly znovu. "Věříme, že teď to vyjde a bude to pecka. Na Lucku se moc těšíme," vzkazují fanouškové Bílé. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...