Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÝ TRHÁK

  Rozhovor s Naomie Harris, hvězdou trháku Collateral Beauty!

  27.12.2016 16:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Britská herečka Naomi Harris je známá především jako pomocnice Jamese Bonda - Moneypenny. Nyní ji můžete vidět v největším vánočním trháku Collateral Beauty: Druhá šance po boku Willa Smithe. A Bleskove.cz s ní přináší rozhovor!

  Naomi Harris lupa
  Naomi Harris je vážně kus krásné ženské! | Archiv

  Collateral Beauty je opravdu emotivní film. Rozplakala jste asi hodně diváků...!

  Velmi se omlouvám, ale ve skutečnosti jsem to nebyla já. To byl rozhodně Will Smith, kdo je rozplakal. Musíte vinit jeho, ne mě (úsměv) Já vidím krásu v životě!

   

  Co byla nejšílenější věc, jakou jste kdy udělala pro lásku nebo přítele?

  Oh můj bože, já nejsem nějak bláznivý člověk. Já jsem spíše ta paní zodpovědná. Například, když jsem s partou slavila, byla jsem to já, kdo pak všechny odvezl bezpečně domů. Vůbec nevím, jestli jsem někdy udělala něco bláznivé pro někoho. Možná. Asi bych to měla dělat častěji.

   

  Collateral Beauty: Druhá šance je film o třech listech - lásce, času a smrti. Kdy jste naposledy napsala skutečný dopis?

  Já píšu dopisy téměř pořád. Ten poslední jsem napsala tak tři týdny dozadu. Byl to děkovný dopis. Ráda píšu děkovné dopisy. Je velmi snadné napsat smsku nebo email. Ale když dostanete skutečný dopis napsaný rukou, znamená to opravdu hodně. A já si všechny dopisy, co dostanu, nechávám. Opravdu!  

  Naomi Harris hraje v mnoha filmech, ale nyní v trháku Collateral Beauty: Druhá šance!
   

   

  Jak jste slavila Vánoce. Říká se o vás, že jste nejlepší kuchařka v rodině.

  Ne, to je asi legrace. Však víte, že nevařím dobře (smích). Hodně vždy jím, ale vaření zůstává na zbytku mé rodiny. Bydlím na téže ulici, jako moje rodina, jen o osm domů dál. Takže tam vždy přijdu v mém pyžamu a trávím celý den s rodinou jezením, smíchem a hraním her. Ani teď tomu nebylo jinak. Podle mne jsou Vánoce ten nejlepší čas v roce. Ráda bych, aby to tak bylo každý rok...

   

  Pamatujete si svou nejoblíbenější větu, kterou jste řekla ve filmu? Na kterou ste se těšila?

  Neumím si teď vzpomenout na jedinou větu, kterou jsem kdy řekla ve filmu (smích). Skončím s natáčením filmu a všechno zapomenu. Mám velmi špatnou dlouhodobou paměť. Skvělou mám krátkodobou paměť, tak se umím naučit texty velmi rychle, před samotným natáčením. Ale ta dlouhodobá je pryč po pár týdnech. Takže vůbec netuším.

   

  Velká gratulace vám patří za nominací na Zlatý Glóbus. Jaký je to pocit?

  Děkuji, je to skvělý pocit. Všichni mi gratulují. Vypadá to, jako bych se vdala. Ale jsem velmi šťastná.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...