Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE MANÉŽ

  Bolek Polívka bude zase v balíku! Pomůže mu k tomu veřejnoprávní televize!

  25.12.2016 01:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Na hodně slušné peníze si opět přijde herec a komik Bolek Polívka. Na televizní obrazovky se totiž po dvou letech vrátí Manéž Bolka Polívky. Česká televize natočí 54. díl oblíbeného pořadu 13. a 14. ledna tradičně ve Sportovní hale Vodova v Brně.

  Polívka lupa
  Bolek Polívka se v ČT vrátí ke své Manéži. Natáčí se už v lednu! | Archiv ČT

  "Bandu šašků počmáraných" v roli hostů rozšíří herečka, blogerka a vítězka Star Dance 2015 Marie Doležalová, poprocková skupina Chinaski, herec a bavič Michal Suchánek, artista Moskevského státního cirkusu Vladimir Georgijevskij a herec a komik Pavol Seriš. Za tvůrce o tom informovala Vladana Drvotová.


  Datum uvedení pořadu ČT nesdělila. Zatím poslední díl Manéže Bolka Polívky uvedli v červnu 2014. Od té doby měli diváci možnost zhlédnout Manéž naživo v rámci turné po českých a slovenských městech.  

  Česká televize vrátí po dvou letech a obrazovku Manéž Bolka Polívky. Točit začne v lednu!
   

   

  Manéž připravuje brněnské studio ČT ve spolupráci s Divadlem Bolka Polívky, ve kterém populární herec a mim uvádí svá autorská představení. Na obrazovkách televize se objevila poprvé v roce 1987. Jedněmi z prvních hostů byli například Milan Lasica, Hana Hegerová, Petr Nárožný nebo Miroslav Horníček.

   

  Za jeden díl by Polívka mohl inkasovat až 100 tisíc korun. A to už je slušná sumička. Oproti Karlu Šípovi nebo Janu Krausovi bude ale stále žabař. Ti mají mít nejméně 400 tisíc korun. Přesto to bude pro Bolka Polívku hodně příjemné přilepšení k honorářům, které bere jako herec. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...