Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BOŽSKÉ VÝDĚLKY

  Boháč Bartoška! Z MFF mu tečou miliony!

  21.12.2016 00:59 / celebrity google+ twitter facebook

  Jiří Bartoška není rozhodně žádný chudák. Ročně si vydělá několik milionů korun. A málokdo možná tuší, že jen z Mezinárodního filmového festivalu mu jde podstatná část příjmů. Je jasné, že vzdát se role prezidenta prestižní záležitosti by bylo jako skok pod vlak!

  Bartoška, Eben lupa
  Jiří Bartoška díky MFF KV vydělává ročně miliony a na své si přijde i jeho kamarád Marek Eben! | KFF

  I ze státního rozpočtu jdou desítky milionů korun ročně na pořádání filmového festivalu ve Varech. A poměrně hodně jde na honoráře a jiné odměny týmu, promotérů a podobně. Nejvíc ale bere Jiří Bartoška. Jako majitel pořádající agentury odešel jen loni se ziskem sedm miliónů korun! A to už je pěkná sumička.

   

  “A takhle to má každý rok. Na své si přijde i Marek Eben a jejich spřátelení lidé. To se to vydělává a pak je jedno, co na festivalu je, že?,” rýpl si do Bartošky a jeho týmu jeden z českých politiků, který říká, že peníze ve srovnáním s kvalitou MFF rozhodně nejsou v rovnováze.  

  Jiří Bartoška si jen figurováním v MFF KV přijde ročně na sedm milionů korun!
   

   

  „Padesátý ročník festivalu se nesl ve znamení kulatého jubilea festivalu, a proto byla jeho struktura přizpůsobena režimu oslav tohoto výročí,“ uvedl Bartoška podle E15 ve výroční zprávě festivalu, kde chválil i nadšení diváků a jejich pozitivní reakce na festivalové změny.

   

  Ještě před třemi lety přitom skončil festival v třímilionovém minusu, výsledky za letošek ještě nejsou známy. Jiřímu Bartoškovi, který nyní hraje i v pokračování veleúspěšné pohádky Anděl Páně 2, plynou i další peníze. Kromě jiného z dalších akcí, aktivit, filmů, seriálů a dalších činností, včetně podnikání.

   

  Kromě jiného je Bartoška stále majitelem luxusního bytu v pražské Maiselově ulici, který kdysi “patřil” legendárnímu Oldřichu Novému. Po revoluci odkoupil Bartoška, podobně jako jeho soused Marek Eben, luxusní byt za necelý půl milion korun. Nyní má hodnotu okolo 20 až 30 milionů korun. Poté, co se z něj před rokem herec odstěhoval, jej pronajímá za zhruba 50 tisíc korun měsíčně plus služby. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...