Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZAJÍMAVÁ INSPIRACE

  Co si nejvíc přejí naše slavné ženy pod stromečkem? A jaké dárky umí změnit život?

  19.12.2016 01:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Co si přejí naše slavné ženy pod vánoční stromeček? To je otázka! Ovšem odpověď je možná jednodušší, než by se mohlo zdát! Letos pod stromečkem už žádné kosmetické balíčky ze supermarketu! Lucie Bílá, Simona Krainová, Veronika Freimanová nebo třeba Iva Kubelková na to přišly!

  Klinika lupa
  Bílá, Bendová, Krainová nebo Vyskočilová už vědí, co pod stromeček! | Yesvisage.cz

  Každá žena už někdy přemýšlela, že by na sobě něco vylepšila. Jen pouhá 2 procenta českých žen (oproti 13 procentům mužů) je spokojena se svým vzhledem a více než třetina z nich vážně zvažuje nějaký zákrok estetické medicíny.

   

  Nejčastěji jsou nespokojeny s břichem, hýžděmi a stehny. Čtvrtina pak touží po novém poprsí a po omlazení, vyhlazení vrásek či liftingu. Není divu, že nejedna žena rozbalí pod stromečkem poukaz na estetický zákrok. Dárek, který potěší, splní tajné přání a navíc zvýší sebevědomí.

   

  „Nejčastěji jej pořizují muži svým partnerkám. Někdy jako překvapení, častěji si však žena o tento dárek řekne sama a zákrok i kliniku má již vybranou,“ potvrzují na Klinice Yes Visage, největší klinice estetické medicíny v Česku a na Slovensku. Ovšem nejen partneři, často i děti svým rodičům.  

  Celá řada slavných žen se ráda nechává hýčkat, a proto našla inspiraci na vánoční dárek!
   

   

  „Maminka potřebuje operaci víček, rodina se poskládá a koupí poukaz,“ doplňuje plastický chirurg MUDr. Martin Molitor. Více o dárkových poukazech Kliniky Yes Visage na www.yesvisage.cz/vanoce.

   

  Kdo slavný si nadělil liposukci, prsa nebo facelift?

   

  Liposukce, z nich pak laserová liposukce SlimLipo, je nejžádanější zákrok, který si nadělují nejen české ženy ale i celebrity. Jmenujme například Alici Bendovou nebo Michala Davida. Oblíbená i mediálně jsou pak prsa. Mezi posledními si upravila dekolt třeba Anife Vyskočilová. Všechny ženy bez rozdílu slávy pak chtějí mládnout. U oblíbených dermatologů Kliniky Yes Visage si tak nadělily omlazení například Veronika Freimanová pomocí laseru, výplň kyselinou hyaluronovou Iva Kubelková či Daniela Šinkorová, plazmalifting si zamilovala Simona Krainová. Botox a lifting bez skalpelu pak například Alice Bendová.

   

  Darovat lze i zdraví

   

  Moderní centrum preventivní medicíny Kliniky Yes Visage nabízí i nejkomplexnější celkové vyšetření zdravotního stavu u nás. To, na co by ve státních zařízeních bylo zapotřebí několika žádanek a trvalo by měsíce s časem stráveným po čekárnách nemocnic, získáte během jednoho termínu, na jednom místě s výsledky ihned a v pohodlí soukromé kliniky. „Toto je letos můj dárek. Dohlédnu na své nejbližší a rodinu, aby tady byli co nejdéle,“ prozradila tak svůj vánoční dárek zpěvačka Lucie Bílá.

   

  Tip pro vás: Udělejte radost druhým i sobě. K zakoupeným dárkovým poukazům naděluje Klinika Yes Visage nejštědřejší bonusy v Česku - další poukázky na služby v hodnotě až 15 000 korun zdarma. Využít je můžete pro sebe nebo opět jako dárek. 

   

  Nejčastěji klienti kupují poukázky se stanovenou částkou k využití na cokoli. Z více než 300 služeb si pak u nás vybere opravdu každá žena. Získává možnost výběru od neinvazivních, kosmetických či kadeřnických služeb přes služby moderní miniinvazivní dermatologie a laserů až po zákroky našich špičkových chirurgů. Poukazy lze využít také na celkové preventivní vyšetření zdraví. Prostě službu si už obdarovaná rozmyslí sama,“ vysvětluje manažerka největší estetické kliniky u nás. Více o dárkových poukazech Kliniky Yes Visage na www.yesvisage.cz/vanoce.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...