Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VYSNĚNÁ ROLE

  Bílá dostane vysněnou roli! Zahraje si v nejslavnějším gospelovém muzikálu!

  19.12.2016 02:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Konečně se dočkala. Mělo to být údajně letos, ale kdo si počká, ten se dočká! Lucie Bílá si zahraje vysněnou hlavní roli v nově připravovaném muzikálu Sestra v akci, tedy Sister Act. Tu známe především jako film s americkou star Whoopi Goldberg.

  Bílá Sestra v akci lupa
  Lucie Bílá si konečně zahraje vysvěnou roli v muzikálu Sestra v akci! | Archiv L. Bílé/L. Frank, archiv

  Muzikál by měl mít premiéru příští rok na podzim, ale už v únoru v Karlínském divadle, kde se bude hrát, začnou konkurzy! Nejslavnější muzikálové dílo s gospelovými písněmi se stalo doslova hitem. Zcela jistě bude hitem i v Česku!

   

  První produkce se uskutečnily na amerických regionálních scénách v letech 2006 a 2007. Oficiální londýnská premiéra byla v červnu 2009 a muzikál se uváděl přes rok. Na několik představení v roli Matky představené vystoupila jako speciální host i Whoopi Goldberg, mj. jedna z producentek show. V ČR ve filmové podobě americkou herečku skvěle nadabovala Jana Andresíková 

  Lucie Bílíá si příští rok zahraje hlavní roli v chystaném muzikálu Sestra v Akci v Karlínském divadle!
   

   

  Na americké Broadwayi se Sestra v akci uváděla v letech 2011 - 12 a získala 5 nominací na Ceny Tony, včetně té za nejlepší muzikál. Muzikál se dále uváděl v mnoha zemích světa, např. v Rakousku, Itálii, Francii, Japonsku, Německu, Španělsku nebo Brazílii.

   

  “Asi nejkrásnější v Evropě mají Sestru v akci ve Vídni, kde hlavní roli hraje skutečně černošská zpěvačka a herečka, Rakušanka. Taková mladší Whoopi Goldberg a je geniální,” řekl jeden z milovníků muzikálů, který dílo ve Vídni vidět šestkrát. “Lucii Bílé bude ale role určitě sedět. Bude to super a těšíme se na to všichni,” říkají fanouškové Bílé, která ještě o díle moc nemluví. Kromě jiného to nechce zakřiknout.

   

  Nyní hraje Lucie Bílá hlavní roli v muzikálu Carmen, kromě toho účinkovala i v Addams Family. Od února ji tak čeká zkoušení příběhu o jedné bývalé prostitutce, z které se alespoň “jako” stane jeptiška a roztančí a rozezpívá celý klášter! 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...