Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMUTNÉ CHVÍLE

  Kateřina Brožová pohřbila milovaného muže!

  16.12.2016 13:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Kateřina Brožová neprožívá teď před Vánocemi zrovna šťastné období. Před více jak týdnem zemřel její tatínek Zdeněk Brož (+83). Dnes se s ním stále krásná a úspěšná dcera rozloučila. Nebyl to lehký okamžik, ale naštěstí měla kolem sebe ty nejbližší.

  Brožová otec lupa
  Svého otce Zdeňka herečka Kateřina Brožová velmi milovala! | Profimedia

  Pohřbu se zúčastnila maminka, bývalá baletní mistryně Jelena, partner a mediální magnát Jaromír Soukup, dcera Kateřina i nejbližší rodina a přátelé. Do Motolského krematoria přišli otci Kateřiny Brožové vzdát hold a poslední sbohem.

   

  “Kateřina tatínka velmi milovala, velmi si ho vážila. Možná, že to některé rádoby její kritiky překvapí, ale ona je nesmírně citlivá a hodná ženská. A jako dcera Zdeňkovi dělala jen samou radost. Byl na ni pyšný,” prohlásila příbuzná rodiny.  

  Kateřina Brožová se naposledy rozloučila se svým nedávno zesnulým tatínkem Zdeňkem!
   

   

  Sama Kateřina neměla sílu mluvit ve smuteční síni přímo, ale své vyznání nahrála a záznam pak běžel při rozloučení s rakví. “Byl jsi krásný člověk, velký umělec. Miloval jsi život a hudba byla tvůj svět. Vidím tě, jak hraješ Dvořákovu a moll, hlavně ty pasáže, které jsem milovala,“ řekla herečka a moderátorka ve vzkazu otci.

   

  „Učils mě, abych byla moudrá a platná, chci jít ve tvých šlépějích. Děkuju ti, nikdy na tebe nezapomenu… „Mám tě moc ráda, táto!,” vzkázala kamsi nahoru zesnulému tatínkovi smutná Kateřina a na krajíčku měl i její partner, jindy tvrďák Jaromír Soukup.

   

  Vánoce nebudou pro Kateřinu zrovna veselé, nicméně ona sama je prý ráda, že se mohla s milovaným mužem svého života důstojně rozloučit. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...