Úterý 24. dubna 2018
svátek má Jiří, zítra Marek

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VEREŠOVÁ V AKCI

  Místo kožešiny peří. Andrea Verešová na společenské události zimy předvedla opět luxusní kousek

  12.12.2016 12:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Skiareál Špindlerův Mlýn oficiálně zahájil v sobotu letošní lyžařskou sezonu a kromě Verešové tu nechyběla ani Nikol Moravcová, modelka Veronika Chmelířová, bývalá Česká Miss Gábina Franková nebo Jana Doleželová.

  Andrea Verešová na openingu nemohla chybět lupa
  Andrea Verešová na openingu nemohla chybět | Skiareál Špindlerův Mlýn

  Nádherné lyžařské outfity vynesly do společnosti ve Špindlu české modelky. Ozdobou svahů byla tradičně Andrea Verešová, která přijela do největšího krkonošského střediska s manželem Danielem.

   

  Andrea Verešová oblékla nejnovější lyžařský outfit. Odstartovala zimní sezona v českém Aspenu.
   

  „Přes zimu trávíme s rodinou na horách spoustu času, děti totiž závodně lyžují a mají pravidelné tréninky. Půl roku jsme teď lyžovat nebyli, takže jsme se na zahájení sezony ve Špindlu samozřejmě těšili," uvedla Verešová, která tentokrát oblékla outfit sexy sněžného leoparda s peřím namísto tradiční kožešiny.

   

  A protože je Andrea vždy naprosto sladěná, nechybělo ani peří na jejích nových lyžích vyrobených přímo jako promodel krásky. Stálicí je ve Špindlu i moderátorka a blogerka Nikol Moravcová, která rozveselila sjezdovky barevnou bundičkou.

   

  Ve světle béžovém outfitu pak přijela česká farmaceutka, modelka a vítězka Miss České republiky pro rok 2004 Jana Doleželová.

   

  Svůj snowboard tu provětrala i modelka a Česká Miss 2014 Gabriela Franková. Tradiční opening si nenechal ujít ani Dominik Hašek, zpěvák Marek Ztracený, který tu i vystupoval, nebo třicetiletá modelka Veronika Chmelířová. Ta tentokrát nelyžovala, ale během sezony se chystá na běžky, na kterých prý jezdí už odmalička.

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...