Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE OPERACE

  Švandová skončila v nemocnici. Musela pod kudlu!

  12.12.2016 11:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Nestárnoucí herečka Jana Švandová je v nemocnici! A rovnou po operaci. Znovu ji musely měnit endoprotézu. Berounský špitál, kde téměř sedmdesátiletá umělkyně leží, je pověstný svým skvělým přístupem právě k pacientům s tímto druhem problému.

  Švandová Jana lupa
  Jana Švandová je opět v nemocnici po operaci! | Nova

  Švandová se s tím, že ji čeká operace, nikde nechlubila, ale rozhodně se neskrývá. Jak uvedlo Aha, normálně chodá mezi pacienty a je příjemná. „Paní Švandová je moc milá, nic ze sebe nedělá a normálně chodí s námi ostatními na obědy a večeře do jídelny. Jen fotit se odmítá,“ prozradil deníku jeden z pacientů berounské nemocnice. „Pokud vím, tak tady se léčí hlavně lidé po mrtvici a pak endoprotézy. No a jelikož paní Jana má zavázané nohy a chodí o berlích, je to, myslím, jasné,“ dodal pacient.

   

  Sama Švandová nechtěla hospitalizaci potvrdit, ale podřekla se. “Jak, víte, že jsem v nemocnici? To máte nějaké špatné informace,“ řekla a položila telefon.  

  Jana Švandová leží v berounské nemocnici po operaci endoprotézy, kde také rehabilituje!
   

   


  V Divadle Bez zábradlí za ni musela zaskočit jiná herečka po dobu, co bude Švandová v nemocnici a rehabilitovat. Zda se herečka dostane domů na svátky, nebo bude dál rehabilitovat, není jasné. Je ale možné, že si svátky v domácím prostředí nenechá ujít.

   


  Švandovou zřejmě dohánějí úrazy, které si odnesla ze dvou děsivých nehod. Poprvé podstoupila operaci endoprotézy už v roce 1996 po autonehodě. V květnu roce 2014 bourala znovu, srazila se s dodávkou. Se zraněními krční páteře skončila v nemocnici a několik měsíců podstupovala složité rehabilitace. V berounské rehabilitační nemocnici, stejně jako nyní. Před lety se dokonce zúčastnila taneční soutěže StarDance, což je obdivuhodné, právě kvůli umělému kyčelnímu kloubu. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...