Pátek 24. listopadu 2017
svátek má Emílie, zítra Kateřina
  VÍTĚZ JASNÝ

  Tak trochu “divná” StarDance skončila! Od začátku bylo jasné, kdo vyhraje!

  11.12.2016 09:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Už od začátku bylo jasné, kdo letošní a údajně zatím poslední ročník StarDance vyhraje. A tak se taky stalo. Zvítězili Zdeněk Piškula a Veronika Lálová. Jana Plodková, která zvládla finále odtančit se zlomenou rukou, skončila poslední. Podle mnohých diváků je ale zvláštní, že bylo dopředu dáno, kdo si vítězství odnese.

  Piškula Lálová lupa
  Vítězové StarDance Zdeněk Piškula a Veronika Lálová! | ČT

  Zdeněk Piškula, Jana Plodková i lyžař Ondřej Bank podali ve finále StarDance podle názoru poroty skvělý výkon. Diváci však nejvíc ocenili právě hezounka Piškulu a ten se s taneční partnerkou stali vítězi. “Je jim ze srdce přáno, ale vědělo se, že to budou právě oni. Nepočítalo se snad ani s jinou variantou. Je to zvláštní, ale i když se říká, že záleží na divácích, myslím si, že záleží na úplně něčem jiném…. To je můj názor,” řekl Bleskove.cz člověk blízký soutěži.

   

  Všechny dvojice v sobotu zatančily svůj nejlepší latinskoamerický a klasický tanec a navíc jeden podle vlastního výběru. V kategorii volný styl pak mohly zatancovat cokoliv.  

  Letošní StarDance vyhrála dvojice Zdeněk Piškula a Veronika Lálová!
   

   

  „To je skvělý a děkuju opravdu všem... a jsem rád, že jsem si dokázal jednu věc - že když se chce, tak to jde,“ řekl k vítězství Piškula.

   

  Za nejkrásnější zážitek v životě poděkovala i jeho taneční partnerka Lálová, která vzpomněla na rodinu, kamarády a celý tým StarDance.

   

  “Pořadím zamíchali pouze diváci. Rozhodně to není dopředu dáno,” tvrdí tvůrci StarDance. Jsou ale tací, a to i mezi diváky, kteří tomu nevěří. Nicméně taneční soutěž bude mít možná příští rok pauzu. “Vrátit by se měla v roce 2018 a zda ji bude zase moderovat dvojice Eben a Kostková, se teprve ukáže. Chtělo by to ale možná nějakou změnu, aby to nebylo stejné,” dodal zdroj z televize. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...