Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVOKÝ VZTAH

  Chudák Felix Slováček! Jeho “múza” se k němu chová jak ke kusu hadru!

  11.12.2016 00:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Každému, co mu patří, říká staré přísloví! A o Felixi Slováčkovi to platí dvojnásob. Přestal poslouchat mozek, začal používat jiný orgán, rozvrátil manželství se svou Dádou a takhle to dopadlo. A jeho ”múza” Lucie Gelemová? Ta se k němu chová jak ke kusu hadru!

  Slováček Gelemová lupa
  Vypadá to jako ideální vztah, ale opravdu jen vypadá! | Profimedia

  Mladá umělkyně, původem z Českých Budějovic, se jen potřebovala dostat mezi ty správné lidi, a tak se na Slováčka pověsila. On měl pocit, že je to jeho životní láska. Ovšem už nyní zjišťuje, že to asi tak nebude… I když se slavný muzikant snaží dělat vše pro to, aby to na veřejnosti vypadalo jako ideální vztah. Na společenských akcích se třeba snaží sladit se svou drahou, i když to působí kýčovitě. Zatímco si ona vezme červené šaty, růžovou kabelku a boty, Felix na sebe pod sako hodí růžový svetřík. Trochu kýč...

   

  “Kdybyste viděli, jak ona se k němu chová. Jak s ním zachází, jak s ním mluví? To je síla… Ta ho stejně jednou ‘zabije’. Jako ke kusu hadru se k němu občas chová! On bude ještě za Dádou dolejzat, což už ostatně zkouší teď. Ale ona na něj kašle. Má svého přítele a je jí dobře,” řekl Bleskove.cz zdroj z okolí obou stále manželů.  

  Felix Slováček a Lucie Gelemová jsou partneři, ale ona se k němu prý nechová zrovna ukázkově!
   

   

  Felix s Dádou zůstávají v manželství čistě z praktického, majetkového hlediska. Jinak spolu vesměs nežijí. “Felix sice občas přijde domů, ale když je doma, je spokojený. Chodí jak zmlácený pes. Mladá mu dává zabrat, hlavně psychicky. Všichni mu to říkali, on si nedal poradit. Tak teď to má a dobře mu tak…” říká dlouholetá kamarádka manželů Slováčkových.

   

  Podle některých spekulací by měla Gelemová se Slováčkem čekat dítě. Ani jeden to ale nepotvrdil, ovšem ani nevyvrátil. Pokud si tedy malířka pojistila saxofonistu dítětem, bude to mít Felix hodně těžké. Minimálně bude platit jak mourovatý, pokud by si tedy nechtěl Lucii vzít. To by se ale musel nejprve rozvést, což by si asi teď hodně rozmýšlel.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...