Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Nemají se rády!

  Nenávist Absolonové a Vondráčkové? Žádná výjimka! Nemusejí se ani další umělkyně!

  13.01.2016 05:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Monika Absolonová, jejíž partner a otec jejich syna je jako hokejista čerstvě bez práce, se rozjela, když zcela upřímně na sociální síť napsala, co si myslí o umělecké produkci kolegyně Lucky Vondráčkové. Někteří její fanouškové ji přitakají, jiní ji ale odsoudili, protože se nezachovala zrovna kolegiálně, hlavně, když to řešila s jednou z bulvárních novinářek. Jenže tyhle zpěvačky nejsou jediné, které se nemusejí!

  Zpěvačky lupa
  Nejenom Lucie Vondráčková a Monika Absolonová se zrovna dvakrát nemusejí! | archiv, facebook

  Monika si zřejmě trochu naběhla na vidle, protože jí prý i pár jejích fanoušků dalo najevo, že tohle bylo zbytečné. "Hlavně, když to řešila s jednou z rádoby novinářek, která je pověstná tím, že není dvakrát moc chytrá, ale bere si do pusy kdekoho,“ konstatovala známá Moniky Absolonové s tím, že to ovšem „Monča“ nemyslela tak špatně, jak to vypadá.

   

  Jen řekla, respektive napsala svůj názor, že zpěv Vondráčkové zrovna dvakrát nemusí. Na to má podle mnohých právo. Sama Vondráčková se ale nad tím, jak jí Absolonová "drbala" na sociální síti dokázala povznést. "Já to neřeším. Kdybych měla řešit takovéhle různé věci, nedělala bych nic jiného," uvedla z Kanady zpěvačka a dvojnásobná maminka. 

   

  Absolonová s Vondráčkovou ale nejsou jediné, které si jdou takříkajíc po krku. V českém šoubyznysu to mezi některými umělkyněmi taky pořádně skřípe. 

   

  Daleko větší rivalita prý byla mezi Lucií Bílou a Ivetou Bartošovou. Vykládají se úplné romány o tom, jak jedna druhou nesnášela. Dokonce byly obě narozeny ve stejný den. Bartošová dokonce kdysi o kolegyni vyprávěla, že jí proklela, a proto, že se jí přestalo dařit. „Skutečnost je ale taková, že Iveta Lucce opravdu nevadila. Trochu ji mrzely některé věci, ale určitě ji ani neproklela, jak někteří zlí jazykové tvrdí, ani ji nešla po krku. To je nesmysl. Když Iveta tragicky zahynula, Lucku to dost vzalo,“ prozradil Bleskově.cz kamarád Zlaté slavice. 

  Některé zpěvačky či herečky se zkrátka nemusejí. To, co vypadá před kamerou jako pohoda, nemusí tak být v zákulisí!

   

  Spolu zadobře nejsou ale třeba ani Petra Janů a Helena Vondráčková. Pokud se setkají na nějaké akci, tak se pozdraví a respektují, ale, že by spolu šly na kávu, to rozhodně ne. „Petra je upřímná, přímá, ale asi není v oblibě u Helenina manžela. Tak snad proto. Kdysi spolu hodně účinkovaly, ale nyní se prostě nemusejí,“ podotkla společná známá.

   

  Co se Heleny Vondráčkové týče, už roky se kromě právě neteře Lucie Vondráčkové, kde nastal spor po svatbě s Martinem Michalem, nebaví s Martou Kubišovou. Důvodem byl spor o údajně zrušené turné, na které měl management Heleny vydat významné peníze a Marta nedodržela dohodu. Soud nakonec dal Kubišové za pravdu, že nemusí  nic platit a škoda nevznikla. Od té doby se obě dávné kamarádky a kolegyně nemusejí a nestýkají. 

   

  Jiné to není ani u slavných hereček. Například po smrti Jiřiny Jiráskové se začaly objevovat zprávy, jaké byly s Jiřinou Bohdalovou kamarádky, což ale vůbec není pravda. „Možná až poslední rok dva, ale jinak Bohdalka nemohla přenést, že jí šéfuje v divadle Jirásková. Ke všemu ta měla ve slavném filmu Fany hrát tu druhou roli. Jenže řekla, že ona něco takového hrát nebude. Tak to vzala Jiřina Bohdalová a dobře udělal. Obě ty role byly skvěle zahrané. Ale jedna druhou léta nějak nemusely. Snad až těsně před smrtí, když Bohdalka věděla, jak na tom Jířa je,“ řekl zdroj z Vinohradského divadla.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...