Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KREATIVNÍ HRAČKA

  Víme, s čím si hrají děti Simony Krainové! Tohle pořiďte svým ratolestem pod stromeček!

  07.12.2016 13:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Hraček jsou miliony, ale jen zlomek z nich má nějaký smysl, dětem dává i jiný rozměr, než je barva a tvar, někdy nedejbože jen hezký obal. Ovšem nyní je na trhu novinka. PIX-it je dokonalá stavebnice, která zaujala i syny modelky Simony Krainové. Tím pádem je tu skvělý typ, co pro vaše ratolesti pod stromeček!

  Bruno a jeho nový objev lupa
  Bruno a jeho nový objev | Facebook

  PIX-it není jen tak nějaká hračka, jen tak nějaká stavebnice. Je vyvinutá předními odborníky a pedagogy tak, aby děti zaujala, zabavila a nutila je i k samostatnosti a přemýšlení!

   

  “Musím PIX-it vřele doporučit. Naši kluci jsou z ní nadšení! Líbí se mi na tom, že tato stavebnice ze silikonu rozvíjí kreativní myšlení, vzdělávání a intelekt u dětí předškolního a školního věku… A navíc - je tato skvělá hračka podporovaná Mensou. Takže netrapte své mozkové závity, jestli svým prckům pořídíte další, v pořadí už pětadvacáté autíčko nebo dvanáctou panenku, a jděte do toho,” radí Simona Krainová.

   

  “Na výběr je i z několika typů produktů. Není zaměřena pouze na jednu oblast schopnosti myšlení, ale umí aktivně stimulovat všech 10 oblastí, které u dětí stimulovat lze. Tato vzdělávací stavebnice ze silikonu je absolutním hitem v mateřských školkách,” říkají vývojáři PIX-it. 

  PIX-it stavebnice není jen obyčejná hračka. Děti nutí kreativně myslet a rozvíjet jejich schopnosti!
   

   

  Zkrátka, za našich generací byla stavebnice Merkur, nyní přichází něco daleko lepšího, modernějšího, zábavnějšího. Ke všemu ještě odborníci vymysleli i PIX-in stohovatelný box na jednotlivé části, takže nehrozí, že budete mít stavebnici po celém bytě, a děti naučíte i udržovat si pořádek!

   

  A to by zkrátka pod vánočním stromečkem u vás doma chybět letos nemělo! Všechny stavebnice najdete pouze na www.nezlobime.cz

  ToKa | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...