Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KREATIVNÍ HRAČKA

  Víme, s čím si hrají děti Simony Krainové! Tohle pořiďte svým ratolestem pod stromeček!

  07.12.2016 13:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Hraček jsou miliony, ale jen zlomek z nich má nějaký smysl, dětem dává i jiný rozměr, než je barva a tvar, někdy nedejbože jen hezký obal. Ovšem nyní je na trhu novinka. PIX-it je dokonalá stavebnice, která zaujala i syny modelky Simony Krainové. Tím pádem je tu skvělý typ, co pro vaše ratolesti pod stromeček!

  Bruno a jeho nový objev lupa
  Bruno a jeho nový objev | Facebook

  PIX-it není jen tak nějaká hračka, jen tak nějaká stavebnice. Je vyvinutá předními odborníky a pedagogy tak, aby děti zaujala, zabavila a nutila je i k samostatnosti a přemýšlení!

   

  “Musím PIX-it vřele doporučit. Naši kluci jsou z ní nadšení! Líbí se mi na tom, že tato stavebnice ze silikonu rozvíjí kreativní myšlení, vzdělávání a intelekt u dětí předškolního a školního věku… A navíc - je tato skvělá hračka podporovaná Mensou. Takže netrapte své mozkové závity, jestli svým prckům pořídíte další, v pořadí už pětadvacáté autíčko nebo dvanáctou panenku, a jděte do toho,” radí Simona Krainová.

   

  “Na výběr je i z několika typů produktů. Není zaměřena pouze na jednu oblast schopnosti myšlení, ale umí aktivně stimulovat všech 10 oblastí, které u dětí stimulovat lze. Tato vzdělávací stavebnice ze silikonu je absolutním hitem v mateřských školkách,” říkají vývojáři PIX-it. 

  PIX-it stavebnice není jen obyčejná hračka. Děti nutí kreativně myslet a rozvíjet jejich schopnosti!
   

   

  Zkrátka, za našich generací byla stavebnice Merkur, nyní přichází něco daleko lepšího, modernějšího, zábavnějšího. Ke všemu ještě odborníci vymysleli i PIX-in stohovatelný box na jednotlivé části, takže nehrozí, že budete mít stavebnici po celém bytě, a děti naučíte i udržovat si pořádek!

   

  A to by zkrátka pod vánočním stromečkem u vás doma chybět letos nemělo! Všechny stavebnice najdete pouze na www.nezlobime.cz

  ToKa | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...