Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROSPĚŠNÁ VĚC

  Vánoce se Simonou Krainovou a nadací Antonika. Pomáhejte s námi!

  02.12.2016 16:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Simona Krainová se v rámci svého projektu nadace Antonika rozhodla, že si Vánoce prodlouží. A nejen sobě,, ale všem, kteří se zapojí do jejího projektu. Celý prosinec a leden mohou zájemci přispívat na čtyři projekty, které pomáhají seniorům.

  Karinová Antonika lupa
  Simona Krainová má k seniorům velmi blízký vztah a i proto se rozhodla jim pomáhat! | Antonika

  Modelka, která letos rozjela nadaci pod heslem: Tak se starej, mladej, přichází nyní v adventním časem s něčím, do čeho se může zapojit každý! "Budu moc ráda, pokud se zapojíte a pomůžete mi pro seniory a neziskové organizace, které o ně pečují, vybrat dost peněz, aby mohli ve svých skvělých projektech pokračovat i příští rok?," prosí Simona Krainová a uvádí čtyři konkrétné projekty 

   

  CHARITA ČESKÝ TĚŠÍN 

  Představte si, že žijete v domově pro seniory, který má rozlehlé prostory, ale vy nemůžete jít kamkoli, jelikož v případě, že by s Vám něco stalo tak si nemůžete snadno přivolat pomoc. Pomozte nám zakoupit bezdrátové signalizační zařízení pro 25 klientů domova pro seniory v Hnojníku, které umožní seniorům si kdekoli přivolat pomoc. Senioři tak budou mít jistotu, že kamkoli přijdou, mohou si v nouzi přivolat. To všechno stojí 67 000 Kč a vy můžete přispět jakoukoliv částkou na účet zřízený Nadací Antonika Simony Krainové 5266/5500 a variabilní symbol pro tento projekt je 001. Rok 2017 s pocitem bezpečí a jistoty, to je náš cíl!“  

  Vánoce jsou o nadělování a Simona Kraiová se rozhodla, že se pokusí pomoct konkrétném projektům.
   

   

  ADOREA VSETÍN 

  Nejen v domovech pro seniory jsou senioři, kteří potřebují povzbudit a mít společnost. Mnoho z nich tráví dlouhé dny v nemocnici, kde tráví veškerý čas na lůžku bez jakéhokoliv programu nebo smysluplné aktivity. Spolek Adorea má skvělý projekt a deset jeho dobrovolníků za seniory do místní nemocnice pravidelně dochází. Pro spolek chceme k Vánocům vybrat částku 30.000 Kč, za které dobrovolnické centrum nakoupí výtvarné potřeby, společenské hry nebo pomůcky na trénování paměti a zajistí tak větší možnost výběru a pestrost volnočasových aktivit, které pro pacienty organizuje. Pravidelně za pacienty dochází dobrovolná canisterapeutka s fenkou Sally, které Adorea přispívá na krmivo. Tento projekt můžete podpořit příspěvkem na účet Nadace Antonika Simony Krainové 5266/5500 a variabilní symbol pro tento projekt je 002. 

   

  DOMOV PRO SENIORY BYSTŘICE NAD OLŠÍ 

  Představte si, že žijete v domově s pečovatelskou službou, který má zahradu, ale tu nemůžete využívat, protože tam není kde sedět a co dělat. Pomozte nám vybudovat krásnou zahradu pro 70 klientů tohoto domova v Bystřici nad Olší. Pořídit lavičky a stoly, houpačku, postavit pergolu, pořídit vyvýšené záhonky, kam si mohou klienti zasadit rostliny a sami o ně pak pečovat. To všechno stojí 100.000 Kč a vy můžete přispět jakoukoliv částkou na účet zřízený Nadací Antonika Simony Krainové 5266/5500 a variabilní symbol pro tento projekt je 003. Jaro 2017 na nové zahradě, to je náš cíl! 

   

  DIAKONIE BRNO, CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ NOSISLAV 

  Pomozte nám nakoupit hudební nástroje, zpěvníky a materiál ke společnému muzicírování a tvoření pro našich 10 klientů, kteří svůj čas rádi tráví ve společnosti nejen dětí, ale i mladších seniorů, kteří je chodí pravidelně navštěvovat. Pro splnění přání seniorů v chráněném bydlení potřebujeme 40.000,- Kč. Přispívat jakoukoliv částkou můžete na účet zřízený Nadací Antonika Simony Krainové 5266/5500 a variabilní symbol pro tento projekt je 004.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...