Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE ZPÁTKY

  Tajné manévry s Gottem. Náhlý převoz!

  02.12.2016 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak, jako je již pár měsíců zvykem okolo Karla Gotta, i nyní se konaly velké manévry. Mistra totiž po týdnu propustili z nemocnice do domácího léčení. Kvůli zánětu v ráně po operaci páteře musel být pod dohledem lékařů.

  Gott Karel lupa
  Karel Gott už je z nemocnice doma. Pár dní bude mít ještě klidový režim! | Profimedia

  Gott si proto nemohl přijít převzít 41. Zlatého slavíka. Udělala to jeho dcera v doprovodu maminky Ivany. Karel Gott je ale relativně v pořádku a ve čtvrtek ho pustili domů. Bylo to ovšem tajné a šlo o takové malé manévry, aby měl umělec klid. 

   

  Auto přivezlo Karla Gotta z Nemocnice Na Homolce do jeho vily Na Bertramce. „Ano, pan Gott byl dnes propuštěn z nemocnice,“ potvrdila zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová bez dalších podrobností.  

  Karel Gott je po týdenní hospitalizaci v nemocnici kvůli zánětu v operované ráně doma.
   

   

  Karel Gott by měl mít nyní klidový režim a dobrat antibiotika, která mu v nemocnici nasadili, aby se opět zánět nerozjel. Jinak se ale cítí dobře a těší se, až se zapojí do pracovního procesu. Kvůli hospitalizaci musel nejméně na dva týdny zrušit své závazky.

   

  Karel Gott je ale šťastný. Po roce opět stráví Vánoce v klidu, doma se svou rodinou. Vloni si rodina Gottova musela udělat svátky o něco dříve. Důvodem byly chemotaripe, které zpěvák musel podstupovat kvůli léčbě zhoubného nádoru, nad nímž nakonec vyhrál. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...