Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DIVNÝ VEČER

  Skandál na Slavícich. Gott v nemocnici, Gottová netleskala, Banga protestoval!

  26.11.2016 22:50 / celebrity google+ twitter facebook

  Žádné velké a šokující překvapení se v sobotu večer v Karlínském divadle nekonalo. Rozdělení v udílení cen Českého Slavíka bylo poměrně standardní. Alepoň na prvních dvou místech ve zpěvačkách. V kategorii zpěváků tomu bylo podobně. Ovšem přišel i skandál!

  Český slavík lupa
  Český Slavík Matonni se letos konal v Karlínském divadle! | Facebook

  První místo opět a už po 19. obhájila Lucie Bílá, kterou fanoušci podpořili i přesto, že před třemi týdny zrušila dva obří koncerty Fifty Fifty a ona jim za podporu přes televizní obrazovku poděkovala! Následována ve Slavíku byla druhou Lucií Vondráčkovou, která přiletěla doslova na otočku z Kanady. Na třetí příčce se pak umístila Ewa Farna.

   

  Ve zpěvácích zvítězil jak jinak než Mistr Karel Gott. Ten si pro cenu nepřišel. Cenu za něj převzala dcera Charlotte Ella a oznámila, že "tatínek jí poslal převzít cenu, protože sám je znovu v nemocnici se zádama", poté, co před více jak týdnem podstoupil operační zákrok. Do té doby v sále Karlínského divadla seděla jeho žena Ivana právě s dcerou a na Mistra všichni čekali.   

  Vítězem prvního místa Českého slavíka se stala Lucie Bílá, Karel Gott a kapela Kabát!
   

   

  Na druhém místě skončil kontroverzní a xenofobní Tomáš Ortel, který už se umístil podruhé. Jeho kapela Ortel vyhrála taky na druhém místě v kategorii skupin. "Dávejte si pozor s tím potleskem, pak budete muset vysvětlovat proč jste nám tleskali," oznámil Tomáš Ortel, který je frontmanem této skupiny, která se vyznačuje protiuprchlickými a někdy dost xenofobními texty, které podporují nesnášenlivost mezi lidmi.

       

  Ne všichni s umístěním Ortelu souhlasili. Někteří lidé v sále nesouhlasně pískali. Ivana Gottová jim ani netleskala a raper Radek Banga byl přímo naštvaný. "Je to strašný, nechápu to, pryč s nimi," řekl naštvaně.

   

  Třetí místo získal hitmaker Michal David, kterému cenu předal operní pěvec a manžel Hany Zagorové Štefan Margita.

   

  V kategorii skupin se na prvním místě umístila kapela Kabát a obhájila tak své vítězství  z předchozích let! „Moc si vážíme výhry, kapely rostou jako houby po dešti. Odvděčíme se vám tím, že budem vystupovat za 11 měsíců, děkujeme moc,“ řekl frontman Pepa Vojtek.

   

  Druhý skončil právě kontroverzní Ortel jako skupina. Kapela přišla ve stejných košilích s lebkou na pravé straně. Třetí příčku obsadila skupina Chinaski, která se slavnostního večera nezúčastnila!

   

  Nejstreamovanější česká skladba je moderní kategorií. Vyhlásit ji přišel mistr světa v házení nožů Adam Čeladín. Vítězem je Ben Cristovao a Glowstics s písní Asio. Ben Cristovao nemohl na předávání přijít. V kategorii Hvězda internetu vyhrál interpret Porty, který rapuje a věnuje se youtuberingu.

   

  Objevem roku se stal zpěvák Pekař. Cenu přišla vyhlásit Lucie Borhyová  a Rey Koranteng.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...