Úterý 20. února 2018
svátek má Oldřich, zítra Lenka
  JE VE SMYKU

  Simona Krainová má hektický konec roku! Přála by si více času!

  22.11.2016 16:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Simona Krainová se i přes svůj věk stále může řadit mezi topmodelky. Její postavu jí můžou závidět i mnohem mladší ženy, stejně jako její energii a sex appel. S čím však sama bojuje, je čas! Chtěla by ho mít víc a konec roku je pro ní hektický!

  Krainová Simona lupa
  Simona Krainová má ráda pohodu, teplo a čas strávený s rodinou! | Costa Coffee

  Kdyby si mohla Simona prý něco opravdu přát, pak to, aby čas tak neutíkal a bylo ho více! “Přála bych si někdy, aby den měl o pár hodin více a rok alespoň o měsíc,” usmívá se Simona, která má řadu pracovních povinností, do toho funguje jako manželka, máma a teď před Vánoci chce vše stihnout. 

   

  “Je spousta akcí, na které jsem zvána, na některé jdu i sama z tradice. Do toho poshánět dárky, vymyslet spoustu věcí a pak samozřejmě zútulnic byt, protože to Vánocům patří. Navíc máme dvě děti a už pro ně chceme, aby byly svátky opravdu krásné,” svěřila se Krainová.  

  Simona Krainová o práci nouzi nemá a tu musí dobře propojit se soukromým a rodinným životem!
   

   

  “Občas mi někdo z přátel zavolá a řekne, abych šla na kafe. A mrzí mě, když musím říct - hele teď fakt nemůžu, nestíhám, jsem ve smyku. Ale na přátele, rodinu si snažím čas vždy najít. Občas vyrazit ven, na výlet. Třeba v létě jsme jezdili i vlakem s dětmi a bylo to moc fajn. To mám ráda, takovou tu rodinnou pohodu,” říká Simona Krainová.

   

  Před koncem roku moc nebilancuje, ale když se prý ohlédne zpět, nic by neměnila. Je spokojená a šťastná. “Přála bych všem hlavně zdraví a sobě, aby to prostě vydrželo alespoň tak, jak je to teď. A pak trochu více toho času,” dodává modelka, která má i svou vlastní značku oblečení a je tváří či patronkou řady produktů. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...