Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JE VE SMYKU

  Simona Krainová má hektický konec roku! Přála by si více času!

  22.11.2016 16:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Simona Krainová se i přes svůj věk stále může řadit mezi topmodelky. Její postavu jí můžou závidět i mnohem mladší ženy, stejně jako její energii a sex appel. S čím však sama bojuje, je čas! Chtěla by ho mít víc a konec roku je pro ní hektický!

  Krainová Simona lupa
  Simona Krainová má ráda pohodu, teplo a čas strávený s rodinou! | Costa Coffee

  Kdyby si mohla Simona prý něco opravdu přát, pak to, aby čas tak neutíkal a bylo ho více! “Přála bych si někdy, aby den měl o pár hodin více a rok alespoň o měsíc,” usmívá se Simona, která má řadu pracovních povinností, do toho funguje jako manželka, máma a teď před Vánoci chce vše stihnout. 

   

  “Je spousta akcí, na které jsem zvána, na některé jdu i sama z tradice. Do toho poshánět dárky, vymyslet spoustu věcí a pak samozřejmě zútulnic byt, protože to Vánocům patří. Navíc máme dvě děti a už pro ně chceme, aby byly svátky opravdu krásné,” svěřila se Krainová.  

  Simona Krainová o práci nouzi nemá a tu musí dobře propojit se soukromým a rodinným životem!
   

   

  “Občas mi někdo z přátel zavolá a řekne, abych šla na kafe. A mrzí mě, když musím říct - hele teď fakt nemůžu, nestíhám, jsem ve smyku. Ale na přátele, rodinu si snažím čas vždy najít. Občas vyrazit ven, na výlet. Třeba v létě jsme jezdili i vlakem s dětmi a bylo to moc fajn. To mám ráda, takovou tu rodinnou pohodu,” říká Simona Krainová.

   

  Před koncem roku moc nebilancuje, ale když se prý ohlédne zpět, nic by neměnila. Je spokojená a šťastná. “Přála bych všem hlavně zdraví a sobě, aby to prostě vydrželo alespoň tak, jak je to teď. A pak trochu více toho času,” dodává modelka, která má i svou vlastní značku oblečení a je tváří či patronkou řady produktů. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...