Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  Tomu neuvěříte!

  Nemocný Gott se musí uzdravit! Ivanka s ním má velké plány!

  12.01.2016 04:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Čtyřicetinásobný Zlatý slavík se bude ženit! Ano, čtete správně – chystá veselku. Ne snad, že by jeho svatba před osmi lety s tehdy Ivanou Macháčkovou byla jen nějaká lest na fanoušky, ale sňatek byl v Las Vegas a nyní by měl být i v kostele. A protože Ivanka chce být za nevěstu, musí se Karel uzdravit!

  Gott Karel, Gottová Ivana lupa
  Takhle Karel Gott s manželkou Ivanou před 8 lety ukazovali, že jsou manželé... | Profimedia

  Těžce nemocný Gott, který bojuje s rakovinou mízních uzlin a momentálně v nemocnici podělává čtvrtou sérii chemoterapie, se musí uzdravit, i kdyby nechtěl. Jeho Ivanka se chce vdávat v kostele, takže už nyní se plánují velké přípravy. Slavík s manželkou se inspirovali před třemi lety, když byli na svatbě Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře. Byli tak dojatí, že si prý slíbili, že jak to bude možné, vezmou se znovu, v Čechách a v kostele. 

  Karel Gott a jeho žena Ivana chystají druhou svatbu. Tentokrát v ČR, romantickou a v kostele!

   

  Jenomže na to nějak nedošla řada. Teď je tedy i pro Mistra motivace k uzdravení, aby si svou zákonitou manželku mohl vzít i před Bohem a znovu si tak mohli oba zopakovat manželský slib, v němž stojí, že spolu „zůstanou v dobrém i zlém“, dokud je smrt nerozdělí.

   

   

  „Ivana o tom občas mluví, že by chtěla mít klasickou, českou svatbu v kostele. A že by to bylo super a dokonce snad koukala po nějakých šatech. Pak ale přišla ta Karlova nemoc, takže to stopli,“ prozradila jedna z kamarádek Gottové.

   

  Nicméně, ať už Ivanka, nebo jakákoli jiná žena, když si něco usmyslí, nedá pokoj, dokud to nedostane. A pokud se zpěvákova žena rozhodla, že chce mít veselku, tak jí prostě mít bude. Tedy snad…

  redakce | bleskove.cz

  Témata: celebrity, Gott, svatba
  Komentáře ke článku
  loading...