Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Tomu neuvěříte!

  Nemocný Gott se musí uzdravit! Ivanka s ním má velké plány!

  12.01.2016 04:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Čtyřicetinásobný Zlatý slavík se bude ženit! Ano, čtete správně – chystá veselku. Ne snad, že by jeho svatba před osmi lety s tehdy Ivanou Macháčkovou byla jen nějaká lest na fanoušky, ale sňatek byl v Las Vegas a nyní by měl být i v kostele. A protože Ivanka chce být za nevěstu, musí se Karel uzdravit!

  Gott Karel, Gottová Ivana lupa
  Takhle Karel Gott s manželkou Ivanou před 8 lety ukazovali, že jsou manželé... | Profimedia

  Těžce nemocný Gott, který bojuje s rakovinou mízních uzlin a momentálně v nemocnici podělává čtvrtou sérii chemoterapie, se musí uzdravit, i kdyby nechtěl. Jeho Ivanka se chce vdávat v kostele, takže už nyní se plánují velké přípravy. Slavík s manželkou se inspirovali před třemi lety, když byli na svatbě Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře. Byli tak dojatí, že si prý slíbili, že jak to bude možné, vezmou se znovu, v Čechách a v kostele. 

  Karel Gott a jeho žena Ivana chystají druhou svatbu. Tentokrát v ČR, romantickou a v kostele!

   

  Jenomže na to nějak nedošla řada. Teď je tedy i pro Mistra motivace k uzdravení, aby si svou zákonitou manželku mohl vzít i před Bohem a znovu si tak mohli oba zopakovat manželský slib, v němž stojí, že spolu „zůstanou v dobrém i zlém“, dokud je smrt nerozdělí.

   

   

  „Ivana o tom občas mluví, že by chtěla mít klasickou, českou svatbu v kostele. A že by to bylo super a dokonce snad koukala po nějakých šatech. Pak ale přišla ta Karlova nemoc, takže to stopli,“ prozradila jedna z kamarádek Gottové.

   

  Nicméně, ať už Ivanka, nebo jakákoli jiná žena, když si něco usmyslí, nedá pokoj, dokud to nedostane. A pokud se zpěvákova žena rozhodla, že chce mít veselku, tak jí prostě mít bude. Tedy snad…

  redakce | bleskove.cz

  Témata: celebrity, Gott, svatba
  Komentáře ke článku
  loading...