Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MUSÍ ZPÍVAT

  Bílá po nemoci už půjde do práce! Víme, kam se teď chystá!

  14.11.2016 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Lucie Bílá, která musela kvůli nemoci před týdnem zrušit dva obří koncerty Fifty Fifty v pražské O2 areně, je na tom už líp! Chystá se už do práce. Navíc ji čeká velký zápřah. Zvládne to vůbec?

  Bílá Lucie lupa
  Lucie Bílá se už pomalu zase chystá zpívat. Snad jí to po nemoci půjde! | Archiv L. Bílé

  Zánět průdušek a hlasivek způsobil to, že Lucie Bílá se musela vzdát svých velkolepých koncertů. Byla nucena je zrušit, čímž zarmoutila tisíce fanoušků, ale většina z nich to pochopila. Nicméně dál "marodit" si nemůže dovolit.

   

  "Lucka bude už zhruba od druhé půlky týdne hrát. Tedy, pokud to vše bude dobré, čeká ji muzikál Carmen, kde nemá alternaci. Tak snad tozvládne," řekl Bleskove.cz zdroj z Karlínského divadla, kde Bílá účinkuje.  

  Lucie Bílá se uzdravuje a chystá se opět zpívat. Kromě divadla ji čeká vánoční tour!
   

   

  Pak hned pár dní na to musí vyjet na Slovensko, kde zahajuje pravidelnou tour Bílé Vánoce. A to absolvuje až skoro do Vánoc. Kromě Slovenska ji čeká Morava a další kraje v Čechách, včetně Prahy. "Já bych bez zpívání být nemohla. Diváci jsou můj největší dopink," říká často Lucie Bílá. 

   

  Během týdne odpočívala, vyráběla růžence a andělíčky, z jejichž prodeje na koncertech chce pořídit sanitku pro klienty s Alzheimerem v pražském Zátiší. Sama ale ví, že musí být na sebe opatrná. Hlavně na své hlasivky. "Já nic jiného nemám, jen ten hlas. Kdybych dneska zazpívala, tak bych třeba pak už nezpívala nikdy...," vysvětlovala fanouškům přes sociální síť Bílá minulý víkend, když stála v O2 areně a musela zrušit své koncerty. Ty pak přesunula na jediný den - 8. ledna 2017.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...