Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  KRUTÝ OSUD

  Chudák nemocný Michal Jančařík! Přestal chodit!

  10.11.2016 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Moderátora Michala Jančaříka stíhá jedna rána za druhou. Nejprve problémy s ledvinami, pak přestal chodit. Věří ale, že se vše v dobré obrátí! Čeká ho však dlouhá cesta a dobře ví, že to potrvá týdny, možná měsíce!

  Jančařík Michal lupa
  Michala Jančaříka trápí vážné zdravotní problémy, nemůže chodit! | Nova

  Když mu letos v létě praskla ledvina a byl v ohrožení života, myslel si, že to nejhorší má za sebou. Jenže osud vždy přichystá ještě něco dalšího.

   

  „Tři dny po transplantaci jsem náhle musel na stejně těžkou a naprosto neplánovanou operaci míchy. Protože právě u míchy praskla céva a vytékající krev na míchu velmi tlačila. Lékaři tlačící krev odsáli, ale tlak na míchu byl velký a způsobil nefunkčnost mých spodních končetin,“ uvedl moderátor počasí na Nově Michal Jančařík.  

  Moderátor Michal Jančařík musel kromě prasknuté ledviny řešit i prasklou cévu, kvůli které přestal chodit!
   

   

  Nemá zatím vyhráno. Nicméně je statečný bojovník a věří, že když vše dobře půjde, bude zase chodit. „O to se zanedlouho budou starat specialisti na spinální jednotce v Motole, kam mě budou z Plzně překládat. Myslím pozitivně a věřím, že rehabilitace bude mít své výsledky, i když vím, že je to otázka měsíců,“ dodal posmutněle Jančařík.

   

  I jeho rodina a přátelé věří, že Michal bude zase v pořádku. A hlavně, že vše špatné si už vybral.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...