Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÝ PRŮŠVIH

  Pracují na Nově blázni? Až teď pochopili, jak vyhazují peníze!

  09.11.2016 11:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Někdo, kdo vede program v kdysi nejúspěšnější privátní televizi, bere tučnou mzdu a dělá jednu doslova “volovinu“ za druhou. Tak zní slova i z vnitřku Novy. Tam asi až teď pochopili, jak neskutečně vyhazují peníze!

  Hvězdná párty lupa
  Hvězdná párty na Nově je propadák, televize ji odsunula na pozdější čas! | Nova

  Kdekdo, včetně statisíců diváků, dopředu věděl, že nová, rádoby zábavná show Hvězdná párty s Petrem Rychlým, bude provar. Jen management televize Nova měl asi pocit, že objevil Ameriku. Dokonce nejsledovanější pořad Prásk přesunuli na pozdější čas.

   

  „Tady někdo zešílel. Šoupnout nejsledovanější pořad na pozdní hodinu a dát na jeho místo trapnou show, která stojí miliony, může jen blázen. A efekt? Prásk přišel o diváky a Hvězdná párty nezaujala, je to propadák, takže tím pádem to bylo jen ke škodě. Ale když si někdo nedá poradit a vymýšlí za každou cenu zábavu, kterou neumí, takhle to dopadá…,“ řekl Bleskove.cz člověk z Novy.  

  Hvězdná párty s Petrem Rychlým na Nově se ukázala jako propadák a televize ji posouvá na pozdější čas!
   

   

  Formát je prý převzatý z Ameriky. A chytří na Nově si asi stále myslí, že co funguje v kýčovitých USA, musí nutně fungovat v Evropě a u nás. Takže nově, zatím Hvězdnou párty televize posunula na pozdější vysílací čas,  od 22:10. Před ni půjde opět starý, známý Prásk.

   

  „Je to už druhý problém v programu. Nova vsadila na návrat televizní soutěže Chcete být milionářem s Markem Vašutem. Točilo se v Německu, vozil se tam kompars, aby se zjistilo, že to už nikoho nebere. Zkrátka místo toho, co by TV měla dát peníze na dobrý film, vyhodí velké peníze na dopředu jasně neúspěšné projekty,“ dodal znalec z oblasti televizního prostředí a zábavy.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...