Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÉ NOVINKY

  Stylista celebrit Vaněk nahradil v televizi vyhozeného Laffitu a teď se nezastaví!

  08.11.2016 11:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Stylista celebrit Filip Vaněk má hodně rušný konec roku a moc se nezastaví. Kromě péče o své klienty, včetně například Simony Krainové nebo Leoše Mareše, musí zvládnout další pracovní prestižní příležitost. Stal se televizním průvodcem pořadu Popelka po vyhozeném Osmanu Laffitovi.

  Vaněk Filip lupa
  Filip Vaněk se moc nezastaví a je jedno, jestli je jaro nebo podzim! | Costa Coffee

  Zatímco Laffita byl odejit z toho důvodu, že nesplňoval představy vedení produkce, byl osloven Filip Vaněk, pro kterého je to pořad, který mu přesně sedí!

   

  „Ano, mohu potvrdit, že natáčím pořad Popelka pro TV Barrandov a je to super. Užívám si to a věřím, že divákům se to bude líbit. Do toho mám stále focení a klienty. Někdy je to těžké skloubit dohromady časově, ale snažím se, aby vše klapalo, jak má,“ svěřil se Bleskove.cz uznávaný odborník na módu Vaněk.  

  Stylista Filip Vaněk se stal průvodcem pořadu o módě Popelka na TV Barrandov a chystá i nové projekty.
   

   

  Filip Vaněk však nikdy nestojí na místě. Je přímo hyperaktivní, takže chtít po něm, aby řekl – a to je vše, co dělám a víc neumím, by byl totální nesmysl. Takže co ještě Filip Vaněk, který se stará i o známé osobnosti a řadu významných klientů a klientek, dělá?

   

  „Chystám dva nové projekty na příští rok a upsal jsem tvář a jméno jednomu kosmetickému gigantu na příští rok. Na Vánoce pojedu na milované Lanzatote, kde chodím jen v kraťasech a tričku a móda tam moc neexistuje. Jen knížky, procházky, výlety a prosecco. A pak ještě musím na hory a do Říma s klientem. V podstatě mám do konce roku už jen dva volné dny v diáři, kdybych chtěl jít s někým na kafe,“ dodal s úsměvem Filip Vaněk, který se tedy rozhodně nenudí.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...