Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  JE KLIDNĚJŠÍ

  Krainová si pečlivé hlídá zdraví. Teď navíc nemusí na kontroly do nemocnice!

  06.11.2016 16:50 / celebrity google+ twitter facebook

  Simona Krainová moc dobře ví, že nejdůležitější je zdraví. Snaží se o něj pečovat a nejen o to své, ale i svých blízkých. Nedávno přišla modelka i s manželem Karlem podpořit otevření nového moderního centra komplexní preventivní medicíny!

  Krainová lupa
  Simona Krainová velmi dbá o své zdraví! | YES VISAGE

  Simona Krainová je klidnější, když ví, že má na dosah kvalitní a nadstandardní péči o prevenci zdraví. A díky novému centru komukoli speciální program pomůže odhalit i potenciální rizika vzniku vážných onemocnění na jednom místě během jednoho dne!

   

  V běžné nemocnici bez vyžádání ošetřujícího lékaře řada vyšetření není vůbec dostupná. Případně je lze absolvovat postupně, což bývá časově a někdy i psychicky náročné. A někde se lékaři pacientovi věnují až tehdy, kdy nastane problém. Někdy může být pozdě. Tohle topmodelka nechce riskovat. Proto se svěřila do péče odborníků.

   

  „My ženy jsme zodpovědnější, a i když Karel není žádný flákač, nechá si poradit a přišel se mnou. Tím, že jsem máma, tak se o to svoje zdraví zajímám víc než kdy dřív. A nyní, když opravdu můžete během jedné návštěvy absolvovat to, co by trvalo měsíce v klasické nemocnici, už není výmluv prevenci zanedbávat. A tady na klinice Yes Visage se opradu starají znamenitě,“ přiznala Simona Krainová, která si dobře uvědomuje, že přijít včas je důležité. A pokud vyšetření proběhnou bez jakýchkoli nálezů, člověk je hned klidnější.  

  Simona Krainová dobře ví, že zdraví je to nejdůležitější. Proto všem doporučuje preventivní prohlídky!
   

   

  Preventivní program je sestavený zvlášť pro muže a ženy, kde kromě jiných specifik se u pánů lékaři zaměří na rizikové faktory spojené s onkologickým onemocněním prostaty, u žen potom na rakovinu prsu. "Klientky se také v průběhu vyšetření naučí, jak si preventivní vyšetření pohmatem provádět pravidelně doma," říkají odborníci z kliniky, kam vyráží už celá řada klientů.

   

  Každý, kdo nechce zbytečně a zdlouhavě čekat na vyštření po nemocncích, běhat z jedné ordinace do druhé, trávit hodiny v čekárnách, má šanci. Není nic jednoduššího než si domluvit termín schůzky v centru kompletní prevetivní medicíny a pak už nic nebrání tomu, projít odborným vyšetřením.

   

  "Koneckonců to může být také originální dárek. Vždyť přece každému přejeme hlavně hodně zdraví, tak proč mu kus možnosti ujistit se, že je zdravý, nevěnovat pod stromeček," dodává Simona Krainová.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...