Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŠŤASTNÁ UDÁLOST

  Herec Ondřej Veselý z Vyprávěj, kterého nedávno přepadli, má syna!

  04.11.2016 12:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Šťastným a hrdým tátou se stal miláček hlavně ženského publika, divadelní, televizní a filmový herec Ondřej Veselý. Nejde však o úplně čerstvou aktuálku, protože, miminku jsou už tři měsíce!

  Veselý Ondřej lupa
  Ondřej Veselý je otcem! Narodil se mu syn Ondrášek! | Archiv Prima

  Ondřej Veselý, známý i ze seriálu Vyprávěj jako Jarda Franc, který se nedávno stal obětí brutálního přepadení, i když je nyní už v pořádku, se s informací o otcovství médiím přímo plošně nesvěřil. Zprávu přinesl server Budějcká Drbna. Veselý byl totiž řadu let v angažmá Jihočeského divadla. Nyní je v Praze a do Budějovic jezdí hostovat.

   

  „Před třemi měsíci se nám narodil syn Ondrášek," pochlubil se s tím, že je samozřejmě hrdým tátou. A snaží se své partnerce Veronice pomáhat. Zda půjde malý Ondrášek v jeho šlépějích, se teprve samozřejmě uvidí.  

  Ondřej Veselý se před třemi měsíci stal otcem. S přítelkyní Veronikou se jim narodil syn Ondrášek.
   

   

  Ondra Veselý v současné době hraje například v Divadle pod Palmovkou, od ledna bude opět hostovat v Jihočeském divadle a jak prozradil, uvidíme ho i v novém filmu. Podrobnosti ale zatím prý prozradit nemůže.

   

  Ačkoliv ho pracovní povinnosti nutí být více v Praze, v Českých Budějovicích on i jeho rodina chtějí, pokud to bude jen trochu možné, zůstat. „Mám tady rodinu, přátele. Praha je pro mne moc veliká a vždycky byla," dodal charismatický a urostlý herec, který je pro mnoho žen velkým magnetem. Ovšem dámy mají smůlu! Umělec je zadaný, šťastný a spokojený, a ke všemu teď ještě táta!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...