Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEW KLIP

  DJ Wich vydává novou desku! Legendární hudebník české hip-hopové scény představil videosingl s názvem Tempo.

  26.10.2016 19:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Jméno DJ Wich není třeba v našich končinách nijak extra představovat. Osmatřicetiletý rodák z Prahy se DJingu začal věnovat už v roce 1998. Vytvořil také hudbu k filmům Gympl a Ulovit miliardáře. Získal i mnoho hudebních ocenění. Teď vydává již 13. desku.

  DJ Wich patčí k nejznámějším DJ’s česko-slovenské hip-hopové scény. lupa
  DJ Wich patčí k nejznámějším DJ’s česko-slovenské hip-hopové scény. | Archiv DJ Wich

  V roce 1998 vznikla skupina Indy & Wich, kde Indy působil jako rapper a Wich jako producent. Společně s LA4 byla tahle dvojka základními stavebními kameny české hiphopové scény. Andreas Christodoulou aka Indy se ale před pár lety odmlčel a jeho hlas v éteru se ztišil. DJ Wich svou kariéru rozvíjí dál.

   

  Jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších DJ’s česko-slovenské hip-hopové scény vydává svojí další desku.
   

  Legendární DJ a hudebník DJ Wich teď vydává svoji 13. desku, která nese název Veni, Vidi, Wich. Na desku se můžeme těšit už teď. Nová deska bude obsahovat něco kolem 20 skladeb a objeví se na ní zvučná jména jako je např. Rytmus, Ego, Majk Spirit, Paulie Garand, Ektor, Ben Christovao spousta dalších.

   

  Již teď se můžete podívat na první videosingl s názvem Tempo, v kterém hostuje dvojice populárních slovenských rapperů Kali a Separ. Video natočili T-Vision a za dva dny posbíralo na Youtube již přes 410 tisíc zhlédnutí. DJ Wich byl a vždy bude legendou české hudební scény.

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...