Pondělí 22. ledna 2018
svátek má Slavomír, zítra Zdeněk
  NEW KLIP

  DJ Wich vydává novou desku! Legendární hudebník české hip-hopové scény představil videosingl s názvem Tempo.

  26.10.2016 19:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Jméno DJ Wich není třeba v našich končinách nijak extra představovat. Osmatřicetiletý rodák z Prahy se DJingu začal věnovat už v roce 1998. Vytvořil také hudbu k filmům Gympl a Ulovit miliardáře. Získal i mnoho hudebních ocenění. Teď vydává již 13. desku.

  DJ Wich patčí k nejznámějším DJ’s česko-slovenské hip-hopové scény. lupa
  DJ Wich patčí k nejznámějším DJ’s česko-slovenské hip-hopové scény. | Archiv DJ Wich

  V roce 1998 vznikla skupina Indy & Wich, kde Indy působil jako rapper a Wich jako producent. Společně s LA4 byla tahle dvojka základními stavebními kameny české hiphopové scény. Andreas Christodoulou aka Indy se ale před pár lety odmlčel a jeho hlas v éteru se ztišil. DJ Wich svou kariéru rozvíjí dál.

   

  Jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších DJ’s česko-slovenské hip-hopové scény vydává svojí další desku.
   

  Legendární DJ a hudebník DJ Wich teď vydává svoji 13. desku, která nese název Veni, Vidi, Wich. Na desku se můžeme těšit už teď. Nová deska bude obsahovat něco kolem 20 skladeb a objeví se na ní zvučná jména jako je např. Rytmus, Ego, Majk Spirit, Paulie Garand, Ektor, Ben Christovao spousta dalších.

   

  Již teď se můžete podívat na první videosingl s názvem Tempo, v kterém hostuje dvojice populárních slovenských rapperů Kali a Separ. Video natočili T-Vision a za dva dny posbíralo na Youtube již přes 410 tisíc zhlédnutí. DJ Wich byl a vždy bude legendou české hudební scény.

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...