Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  STÁLE V POHYBU

  Sexy Aneta Vignerová je pořád na cestách. Za kým to stále létá?

  24.10.2016 16:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Modelka a misska Aneta Vignerová rozhodně nemůže říct, že by se nudila a jsou dny, které má rozložené doslova na minuty. Hodně často ji lze potkat na letišti. Za kým to pořád létá? Že by snad nějaký zajímavý objev?

  Vignerová Aneta lupa
  Aneta Vignerová je pořád v pohybu, a tak si kávu občas bere s sebou! | Costa Coffee

  Když zrovna Aneta fotí kampaň, má dny rozdělené na minuty a zastavit se pro ní je někdy vzácností. "Občas mám skutečně fofry a třeba si dojít posedět do kavárny s kamarádkami je problém. Když mám  čas, vyrazím na nákupy, tak jako každá žena, která takhle ´relaxuje´.. svěřila se Vignerová.  

  Aneta Vignerová je pořád krásná, sexy, milá a stále v pohybu a na cestách. To je úděl modelky!
   

   

  Aneta je hodně často na letišti. Že by snad mířila za nějakým Panem božským? Po posledním rozchodu je ale sama, alespoň to tvrdí. A pravdou je, že na nějaký vztah to zatím nevaadá. Ani na něj nemá moc času. Je pořád v pohybu. "Občas musím oželet posilovnu nebo oběd s kamarádkami, ale nestěžuji si," říká.

   

  Vignerová hodně cestuje, takže třeba letiště pro ní není neznámým prostředím. "Snažím se využít každičký čas, třeba před odletem řeším pracovní i soukromé hovory. Někdy je to čekání zdlouhavé, tak se snažím ho využít," prozradila Vignerová.

   

  Život modelky ale sexy Anetě vyhovuje, především díky cestování, poznávání nových lidí, kontaktům a hlavně díky zkušenostem, které získává. A díky tomu, že jde velmi zajímavou a krásnou ženu, rozhodně ne tuctovou, nemá o práci rozhodně nouzi. Kromě předvádění se věnuje občas i moderování a to je pro ní prý zatím spíše koníčkem.  

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...