Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Potřetí matkou?

  Vévodkyně Kate je prý zase v tom!

  09.01.2016 11:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Kate a William budou zřejmě potřetí rodiči. K princovi Georgovi a princezně Charlottě tak možná za pár měsíců přibude bratříček nebo sestřička. Nutno podotknout, že britský následník trůnů William je tedy pořádný samec.

  Kate Middleton lupa
  Vévodkyně Kate bude nespíš potřetí matkou královského potomka | archiv

  Vévodkyně zřejmě otěhotněla už půl roku po narození Charlotte, které je teď osm měsíců. Znamená to, že někdy v létě by se jim mělo narodit další dítě. Alespoň to tvrdí americká média, která se odvolávají na velmi důvěryhodný zdroj z královské rodiny.

   

  Podle něj Kate s Williamem vždy toužili po velké rodině, že kolem nich bude běhat kupa dětí, ale asi netušili, že to bude tak brzo za sebou.  

  Vévodkyně Kate bude nejspíš potřetí matkou. Nyní má s princem Williamem malého prince a malou princeznu.

   

  Kate rodině a nejbližším oznámila radostnou událost o Vánocích jako dáreček. Princezna Diana, kdyby žila, by tak byla už trojnásobnou babičkou a měla by určitě ze svého staršího syna radost. Bohužel zahynula v roce 1997 po havárii v pařížském tunelu. Radovat se tak může princův otec Charles a královna matka Alžběta II. Ta se tak snad dožije třetího pravnoučete od Williama.

   

  Mladší Harry stále ještě semínko nezasel. Spíš se rozkoukává a po různých divokých nocích s ženami a podle některých spekulací i s muži, je nyní snad konečně zamilovaný a spekuluje se o zásnubách. Ale kdo ví…

  nely | bleskove.cz

  Témata: celebrity, dítě
  Komentáře ke článku
  loading...