Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  MÁ PROBLÉM

  Zbláznil se snad Drobný? Omluvil se Gottovi, ale pustil se do dalších kolegů, včetně mrtvé Bartošové!

  24.10.2016 00:50 / celebrity google+ twitter facebook

  Co se to děje s Milanem Drobným (71)? Zatímco před pár týdny mohli mít kolegové a přátelé Karla Gotta pocit, že jako jeden z mála opravdu řekl, co si myslí o poměrech, které údajně panují na Bertramce, teď se zdá, že zpěvák Drobný má asi drobný problém.

  Drobný Milan lupa
  Milan Drobný se pustil i do dalších kolegů z branže! | Archiv

  S kým nebo s čím má Drobný potíže? Asi sám se sebou! Cítí se snad nedoceněný, potřebuje pozornost, je zhrzený nebo o co mu jde? Na tuto otázku hledají odpověď novináři, přátelé jak Milana Drobného, tak i Karla Gotta. A zatímco se Gottovi “omluvil“ trochu útočným prohlášením, teď vše korunoval tím, když urazil další kolegy z branže, včetně zesnulé Ivety Bartošové. 

   

  Milan Drobný sice zveřejnil omluvu, ale neodpustil se otřít se o jiné umělce – třeba se pustil do Dagmar Patrasové, která řeší nevěru svého manžela Felixe Slováčka (73), nebo dokonce do tragicky zesnulé Ivety Bartošové, jenž před více než dvěma lety spáchala sebevraždu.  

  Zpěvák Milan Drobný se pustil do Gotta, pak se mu omluvil. Teď útočí nepřímo na další kolegy!
   

   

  „Co jsme to za lidi, když si někdo myslí, že chci schválně udělat aféru a svézt se v popularitě s Gottem, a naopak, jak až hnusné věci jdou ke straně druhé," rozohnil se totiž Drobný. "To je málem jako dávná kauza s Bartošovou nebo nyní seriálek Felix vs. Dáda. Toto nechci a ani nemám zapotřebí,“ uvedl Drobný.

   

  „Jak by se Milanovi asi líbilo, kdyby se do něj někteří začali navážet ve smyslu, že je to ,starej kocour´, který se pořád obklopuje mladými ženskými, z nichž mnohé ho opustily, protože ho chtěly jen proto, že je známý a on si naivně myslel, že ho milují,“ ptá se jedna z českých hereček.

   

  „Ať je to mezi Gottem a Drobným jakkoli, tohle by si měli vyřešit po svém a mezi čtyřma očima a ne takhle odporně,“ míní herečka.

   

  Drobný ale zřejmě neví, jak se ke Karlu Gottovi dostat, tak kolem sebe kope. Zatímco Mistr nereaguje a zdá se, že už asi ani reagovat nebude.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...