Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÉ ZKLAMÁNÍ

  Konvalinková o manželství s Kaiserem: Připadala jsem si jako hadr na podlahu!

  23.10.2016 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Herečka Naďa Konvalinková se stále usmívá a má dobrou náladu. Přesto život měla od dětství velmi těžký a ani další roky nebyly procházka růžovou zahradou. Na manželství s Oldřichem Kaiserem nevzpomíná ráda, i když říká, že je to v podstatě velmi hodný člověk!

  Konvalinková, Kaiser lupa
  Naďa Konvalinková by dnes už do manželství s Kaiserem rozhodně nešla! | Profimedia

  V dětství v týdenním internátu, kam ji se sestrou rodiče dali, zažila Naďa Konvalinková  i velmi drsnou šikanu. Když dospěla, myslela si, že bude mít krásnou rodinu a šťastné manželství. Jenomže, pravda byla úplně jiná!

   

  "Někdy jsem si připadala jako hadr na podlahu. Bohužel jsem se nepoučila a vzala si člověka, který se nikdy neměl ženit," svěřila se herečka v nové knize Rozpuštěné bolesti, která vypráví o jejím svazku se slavným hercem, který proslul svými alkoholickými eskapádami.   

  Naďa Konvalinková by si dnes Oldřicha Kaisera už nevzala, přesto ho má stále ráda!
   

   

  O Kaiserovi Konvalinková promluvila jako o někom, na koho není spolehnutí, není s ním bezpečí ani jistota. V začátcích se rozešli, ale přesto si ho nakonec vzala za manžela. "Pravda je, že jsme spolu chodili a já jsem už tehdy věděla, že to není v pořádku a že to niky nebude v pořádku. Pořád jsem si naivně myslela, že se všechno zlepší," poznamenala Konvalinková s tím, že je přesvědčena, že většina věcí, které provádí, je jen jeho obrana, protože je prý křehká a dětská duše.

   

  I když herečka tvrdí, že se s Oldřichem Kaiserem vždy nasmála, do manželství s ním by už nikdy nešla. Naopak ale vychvaluje rodinného přítele Jiřího Lábuse. "Jirka byl alfa a omega našeho manželství...," dodala Naďa Konvalinková, která si dnes žije svůj poklidný život, v kterém je i přítel. S tím sice nežije, ale je s ním spokojená.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...