Pátek 27. dubna 2018
svátek má Jaroslav, zítra Vlastislav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Je na umření, nebo to tak hrozné nebude?

  Vlaďka Erbová prodá asi všechno! I svou nemoc!

  21.10.2015 07:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Vlaďka Erbová lupa
  Vlaďka Erbová je jako suvenýr z Terezína. Vyhublá na kost a možná proto jí taky není nejlépe | archiv V. Erbové

  Vlaďka Erbová na tom není vůbec dobře. Tak zněly zprávy českým šoubyznysovým rybníčkem. Zápal plic, další kompliace a nakonec střevní viróza. Modelka a stále ještě manželka fotbalisty Tomáše Řepky byla v nemocnici na JIPce, pak asi tři hodiny doma a pak zase v nemocnici. Mezitím ale stihla všechny informovat o tom, jak "strašně" na tom je.

   

  Řada lidí z českého šoubyznysu si klepe na hlavu. "Asi to Vlaďka trochu přehání. Chápu, že ji jde o mediální pozornost, ale kdyby na tom byla tak zle, nezvedne ani ruku, natož, aby vypisovala na facebook romány o tom, jak se zrovna má," myslí si jedna ze zpěvaček, která Erbovou dobře zná.

   

  Podle ní i dalších lidí sice Vlaďce nebylo dvakrát do smíchu, ale na umření rozhodně nebyla. To, že byla na kapačkách a chvíli na JIPce přičítají mnozí i vyčerpání, stresu a hlavně tomu, že Erbová - Řepková je vyhublá na kost. Skoro nejí a nejedla ani před tím.

   

  "Nevím, co se to s ní děje, ale asi má velké starosti. Je bez peněz, kšefty moc nemá a rozvod s Řepkou ji rozhodně nepřidá, pokud se tedy rozvádět budou a nebyla to další bublina pro média," dodává další žena z českého šoubyznysu.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...