Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  Je na umření, nebo to tak hrozné nebude?

  Vlaďka Erbová prodá asi všechno! I svou nemoc!

  21.10.2015 07:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Vlaďka Erbová lupa
  Vlaďka Erbová je jako suvenýr z Terezína. Vyhublá na kost a možná proto jí taky není nejlépe | archiv V. Erbové

  Vlaďka Erbová na tom není vůbec dobře. Tak zněly zprávy českým šoubyznysovým rybníčkem. Zápal plic, další kompliace a nakonec střevní viróza. Modelka a stále ještě manželka fotbalisty Tomáše Řepky byla v nemocnici na JIPce, pak asi tři hodiny doma a pak zase v nemocnici. Mezitím ale stihla všechny informovat o tom, jak "strašně" na tom je.

   

  Řada lidí z českého šoubyznysu si klepe na hlavu. "Asi to Vlaďka trochu přehání. Chápu, že ji jde o mediální pozornost, ale kdyby na tom byla tak zle, nezvedne ani ruku, natož, aby vypisovala na facebook romány o tom, jak se zrovna má," myslí si jedna ze zpěvaček, která Erbovou dobře zná.

   

  Podle ní i dalších lidí sice Vlaďce nebylo dvakrát do smíchu, ale na umření rozhodně nebyla. To, že byla na kapačkách a chvíli na JIPce přičítají mnozí i vyčerpání, stresu a hlavně tomu, že Erbová - Řepková je vyhublá na kost. Skoro nejí a nejedla ani před tím.

   

  "Nevím, co se to s ní děje, ale asi má velké starosti. Je bez peněz, kšefty moc nemá a rozvod s Řepkou ji rozhodně nepřidá, pokud se tedy rozvádět budou a nebyla to další bublina pro média," dodává další žena z českého šoubyznysu.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...