Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TROCHU PŘESTŘELIL

  Nemístné poznámky ve StarDance: Na co si Eben hraje?

  18.10.2016 11:15 / celebrity google+ twitter facebook

  Marek Eben platil za gentlemana a distingovaného a vtipného moderátora. Zdá se, že postupem věku mu dochází šťáva a je spíš trapný a má nemístné poznámky. Přesvědčila se o tom herečka a moderátorka Miluška Bittnerová v rámci angažmá StarDance.

  Eben, Bittnerová lupa
  Poznámky Marka Ebena herečka Miluška Bittnerová moc nepochopila! | Profimedia

  Bittnerová vypadla teď v sobotu se svým tanečníkem Michalem Necpálem. Mrzelo ji to, nicméně daleko více zamrzely divné poznámky člověka, o němž se říká, že “si o sobě začal moc myslet“!

   

  Nejenom zklamaní fanouškové, o kterých Marek Eben říká, že ho otravuje se s nimi stále fotit na ulici. Teď i kolegové, kteří s ním pracují.

   

  Nejvíc překvapená je ale asi právě Bittnerová, která má rozhodně smysl pro humor a často si sama ze sebe dělá legraci. Nejde tedy o netykavku, který by se nafukovala při každém pohledu. 

   

  Marek Eben, který si zřejmě myslí, že nad něj není a díky několika ročníkům StarDance asi získal jistotu, že je vtipný. Teď ale narazil. Začal mít poznámky na velké, přírodní přednosti Milušky Bittnerové.  

  Moderátor Marek Eben se poměrně nemístně navezl do vnadné Milušky Bittnerové.
   

   

  "Nevěděl jsem, kdo je Miluše Bittnerová, tak jsem si ji vyhledal a zjistil jsem, že jde o velmi talentovanou herečku, která účinkuje v představení Johna Patricka Pohleď a budeš udiven. To se mi stalo, když jsme se potkali," řekl s odkazem na hereččino poprsí.

   

  Ovšem nezůstal jen u toho, a snažil se být asi ještě vtipnější, což mu moc nešlo. "Miluška pochází z Hořic a je stejně jako podkrkonošská krajina svěží a zvlněná," zavtipkoval moderátor.

   

  Jenomže to se Bittnerky trochu dotklo. A zřejmě i proto, že ona sama pochopila, že to není úplně humor, ale jistá ironická narážka. "Já jsem na narážky ohledně mého poprsí zvyklá, ale od pana Ebena mě to velmi překvapilo, až jsem byla i naštvaná. Mohl si to zrovna v případě této kultivované akce odpustit," dodala herečka a moderátorka s blonďatou hřívou.

   

  „On pan Eben je vůbec člověk, který tu někým pohrdá, tu se o někom vyjádří dost zvláštně. Ale asi si neuvědomil, že jeho éra skončila. A to, že moderuje StarDance, je spíš z nějakého kamarádšoftu v ČT, protože jinak je suchar a ke Kostkové se už vůbec moc nehodí. Asi se chce dělat zajímavější, než ve skutečnosti je,“ řekl Bleskove.cz člověk z produkce StarDance.

   

  Ebenovi by se také někteří mohli smát za jeho Válečka ze seriálu Kamarádi. Sice on na tyto narážky zvyklý je, ovšem kdyby mu někdo připomínal to, že nikdy nebyl zrovna dobrým hercem, asi by se mu to taky dvakrát nelíbilo. Moderátor a písničkář se navíc považuje za kulturní elitu a jsou prý i někteří herci, o kterých on se vyjadřuje jako o “druhořadých“… Trochu pokory by to chtělo!

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...