Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZASE DOMA

  Lucie Vondráčková opět v ČR! Proč se tak brzo vrátila?

  18.10.2016 00:59 / celebrity google+ twitter facebook

  Měsíc s měsícem se sešel a Lucie Vondráčková je opět z Kanady doma v Česku! Proč se vrátila? Že by se jí tolik stýskalo a nemohla bez své rodné země být? Zcela jistě už teď začínají někteří “přátelé“ spekulovat, co že za rychlým návratem je?

  Vondráčková Lucie lupa
  Lucie Vondráčková je zpět v Čechách! Má tu spoustu povinností! | P. Mráček

  Jenomže stříbrná Slavice Lucie Vondráčková má v Česku pracovní povinnosti. A má se co otáčet, aby během pár týdnů, než se zase vydá zpět za oceán, všechno stihla!

   

  „Předvánoční pomoc kontu Bariéry... A dnes pěknou neděli z klipové střižny,“ napsala na svůj Facebook Vondráčková.

   

  Kromě Vánoční kampaně pro Konto Bariéry, kde bude jednou z hlavních tváří, řeší hned dva video klipy. „Jeden se stříhá, ale druhý už točíme,“ prozradila s úsměvem Lucka.  

  Lucie Vondráčková v Česku fotí kampaň pro Konto Bariéry a točí hned dva klipy!
   

   

  Jeden z nich bude na písničku Solnej sloup, která zazněla i na některých koncertech v rámci jejího veleúspěšného tour Kousek štěstí. Režisérem klipu je televizní dramaturg Vítek Pokorný. Autorem hudby je kytarista skupiny Wet, Wet, Wet - Graeme Duffy. Český text napsala Hana Sorrosová a zajímavostí je, že druhý hlas zpívá zpěvák Petr Bende.

   

  Jakmile Vondráčková dokončí své projekty, které v Čechách má, včetně jednoho, o kterém zatím nechce hovořit, vrátí se zpět do Kanady, aby zase koncem listopadu přiletěla na předávání cen Český slavík. Šance na to získat nejen stříbrný, má poměrně velké!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...