Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE DOMA

  Lucie Vondráčková opět v ČR! Proč se tak brzo vrátila?

  18.10.2016 00:59 / celebrity google+ twitter facebook

  Měsíc s měsícem se sešel a Lucie Vondráčková je opět z Kanady doma v Česku! Proč se vrátila? Že by se jí tolik stýskalo a nemohla bez své rodné země být? Zcela jistě už teď začínají někteří “přátelé“ spekulovat, co že za rychlým návratem je?

  Vondráčková Lucie lupa
  Lucie Vondráčková je zpět v Čechách! Má tu spoustu povinností! | P. Mráček

  Jenomže stříbrná Slavice Lucie Vondráčková má v Česku pracovní povinnosti. A má se co otáčet, aby během pár týdnů, než se zase vydá zpět za oceán, všechno stihla!

   

  „Předvánoční pomoc kontu Bariéry... A dnes pěknou neděli z klipové střižny,“ napsala na svůj Facebook Vondráčková.

   

  Kromě Vánoční kampaně pro Konto Bariéry, kde bude jednou z hlavních tváří, řeší hned dva video klipy. „Jeden se stříhá, ale druhý už točíme,“ prozradila s úsměvem Lucka.  

  Lucie Vondráčková v Česku fotí kampaň pro Konto Bariéry a točí hned dva klipy!
   

   

  Jeden z nich bude na písničku Solnej sloup, která zazněla i na některých koncertech v rámci jejího veleúspěšného tour Kousek štěstí. Režisérem klipu je televizní dramaturg Vítek Pokorný. Autorem hudby je kytarista skupiny Wet, Wet, Wet - Graeme Duffy. Český text napsala Hana Sorrosová a zajímavostí je, že druhý hlas zpívá zpěvák Petr Bende.

   

  Jakmile Vondráčková dokončí své projekty, které v Čechách má, včetně jednoho, o kterém zatím nechce hovořit, vrátí se zpět do Kanady, aby zase koncem listopadu přiletěla na předávání cen Český slavík. Šance na to získat nejen stříbrný, má poměrně velké!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...