Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NĚKDO JINÝ

  Opravdu se Gott tak moc změnil? Někteří ho nepoznávají!

  14.10.2016 11:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Karel Gott prožil rok obrovských změn! Překonal jednu z nejtěžších nemocí a opět se vrhl do práce. Pokřtil CD, měl vlastní minikoncert v Měšťanské besedě v Praze, diář se mu plní den ode dne. Vypadá skvěle, dostavuje chalupu. Jenomže někteří novináři, kolegové i přátelé ho nepoznávají.

  Gott Karel lupa
  Karel Gott je podle některých kolegů, přátel i novinářů jiný! | Profimedia

  Zlatý a Platinový slavík se podle nich dost změnil. Zatímco všichni čekali, že po nemoci bude už tak pokorný zpěvák ještě pokornější, nyní to prý vypadá, že získal obrovské sebevědomí, které snad ani do té doby neměl. Obklopil se ochrankou, telefony zvedá jen někdy, k novinářům není tak vstřícný a nechává za sebe mluvit jiné.

   

  „Znám Karla Gotta profesně jako novinář pětadvacet let. Teď poprvé říkám – je to někdo jiný. Prostě to není on. A nějak mě přestal jako osobnost fascinovat. Vytratilo se z něj to ,goťtácví´. To, co Gotta dělalo Gottem a není to vůbec o zpěvu. To, co předvedl se svými gorilami, které pomalu odstrkovaly každého od něj na akci Helppes, bylo trapné, zoufalé a rádoby móresy à la Hollywood. Řekl jsem, že už končím a budu se akcím, kde bude on, spíš vyhýbat,“ svěřil se Bleskove.cz jeden z pracovníků v médiích.

   

  Podobně mluví třeba Milan Drobný, který se před dvěma měsíci s Mistrem pohádal. Sám zpěvák ho označil za bývalého kamaráda. To, když Drobný zaútočil na Ivanu Gottovou, že zpěváka ovládá. „Milan měl pravdu jen trochu. Oni všichni Ivaně nasazují psí hlavu, ale ona jen dělá to, co on chce. Ona je to hodná, velmi schopná a zkušená ženská. A pokud on jí neřekne, že má někdo volat, neřekne jí některé věci a ona pak reaguje tak, jak si vlastně přeje, může být u některých lidí za zlou semetriku. Ale to ona není. Je to ženská v nejlepších letech, která má doma starého, nemocného a často mrzutého pána s velkými rozmary,“ podotkl Gottův kolega, který také mluví o tom, že Slavík se změnil.  

  Zpěvák Karel Gott se prý změnil. Obklopuje se ochrankou, nechává za sebe mluvit jiné a není už tak vstřícný.
   

   

  „Stačí se mu podívat na oči. Vytratila se radost, charisma. Je tam jakási forma přísnosti. Nechci říct zloby, ale takové pichlavé, divné oči. Ty on nikdy neměl. Nevím, co se s ním děje. A nemám odvahu mu to říct, ale Karel by se měl nad sebou zamyslet a vrátit se zpět na zem. To, že má mluvčí a nový management je jedna věc, ale to, že se někdy chová zvláštně k lidem kolem sebe, je věc druhá. Neznám ho takového,“ míní kolega z branže, který mu rozhodně neupírá profesionalitu ani dar od boha v podobě talentu.

   

  „To, že udělal koncert v Měšťanské besedě jen pro pár vyvolených a zvaných, byl prostě podraz na fanoušky, kteří se za něj modlili, nechávali sloužit mše, nespali, posílali energii v době, kdy podstupoval chemoterapie. A on udělá ´komorní návrat´, na který ani nemůžou přijít? Zvláštní…,“ míní další z lidé z českého šoubyznysu.

   

  Podle všeho nemá prý nyní zpěvák ani zájem dělat s někým duety. Dělit se s někým o úspěch. Jakoby chtěl všechno dohnat a soustředit pozornost jen na sebe. A to se mu daří. Blíží se i další ročník Českého slavíka, kde pochopitelně získá 41. cenu a zřejmě i absolutní cenu. Co víc si může Karel Gott přát….

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...