Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZÁHADA ROZLUŠTĚNA

  EXKLUZIVNĚ: Herec Valík nezemřel náhodou! Měl skutečně HIV!

  12.10.2016 12:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Konec spekulací! Herec Tomáš Valík trpěl skutečně onemocněním HIV! Zápal plic, na který koncem týdne zemřel, byl jen jedním z průvodních znaků. Zcela mu selhala imunita. Proč rodina mlčí? Rozhodně nešlo o nějakou náhodnou nemoc či jen obyčejný zápal plic.

  Valík Tomáš lupa
  Tomáš Valík podle zdroje z nemocnice skutečně trpěl virem HIV! | Archiv Nova

  Zda vir, kterým se nejspíš nakazil sexuálním přenosem, propukl naplno v AIDS, nebo se jen jeho tělo nevyrovnalo z prvotní fází, není jasné. Podle zdroje z nemocnice, ale i od hercových přátel, se zpočátku po zjištění onemocnění nechtěl vůbec léčit. Měl údajně za to, že vše vyřeší přírodní cestou, pomocí bylinek. To se pochopitelně nepodařilo.

   

  „Ano, tento pacient skutečně trpěl závažnou, nevyléčitelnou chorobou, která se třeba u narkomanů přenáší používáním několikrát používaných jehel a jinak sexuálním stykem a podobně. Zápal plic byl zkrátka jen příčinou toho, že jeho tělo už nápor nevydrželo. Tito pacienti pak umírají na virózu, chřipku, zápal plic či nějakou infekci. Jejich imunitní systém je zcela oslabený,“ řekl Bleskove.cz exkluzivně zdroj z oddělení nemocnice, kde Valík zemřel.

   

  „Rodina pacienta, pokud byla informována, a pokud to věděli někteří přátelé, by toto měli oficiálně sdělit. Jelikož takový pacient je velmi rizikový a je jen otázkou, zda se před tím v intimním životě chránil,“ myslí si nejen zdroj z Nemocnice Na Bulovce.  

  Herec z Rodinných pout či Ulice Tomáš Valík trpěl podle zdroje z nemocnice skutečně virem HIV.
   

   

  „Tomáše jsem znala dvacet let a vím dobře, jaký byl bohém. Mám nejméně tři čtyři kamarády, s kterými spal, chodil. Střídal muže, ženy, takže pokud byl opravdu takto nemocný, měli by to ti lidé vědět a případně se nechat vyšetřit. Jen věřím, že on byl natolik zodpovědný, že to partnerům sdělil,“ dodala pro Bleskove.cz jedna z jeho kamarádek.

   

  Valík sám svému okolí přiznával, že “jde do kopru“. Že už to nedává. A že ho sice vždycky v nemocnici dají dohromady, ale je to čím dál složitější. Do špitálu šel však až v momentě, když mu bylo nejhůře.

   

  V době, kdy hrál v seriálu Ulice, prý údajně ještě nakažený nebyl. Znamená to ale, že u něj virové onemocnění postupovalo poměrně rychle. Možná je otázkou, zda se od začátku zjištění svého stavu léčil, nebo dal na bylinky a alternativní věci, čímž si život mohl velmi výrazně zkrátit. Přežitelnost u HIV je zhruba dvacet až třicet pět let. V momentě, kdy propukne v AIDS se samozřejmě doba zkracuje. „Ne vždy musí ale HIV propuknout plně v AIDS, aby takový člověk zemřel. Záleží na imunitě a dalších okolnostech,“ řekl jeden z lékařů, virologů.

   

  Tomáš Valík zemřel ve věku nedožitých 52 let na infekčním oddělení Nemocnice Na Bulovce. Pár dní před tím byl uveden do umělého spánku, z kterého se už neprobudil!

   

  Zda byl právě Tomáš Valík známou osobností, o níž se před pár měsíci spekulovalo, že v českém šoubyznysu má HIV, nebo jde ještě o někoho dalšího, není jasné...

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...