Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMUTNÁ ZPRÁVA

  Zemřel herec z Ulice a Rodinných pout Tomáš Valík!

  08.10.2016 16:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Ve věku 52 let zemřel v sobotu divadelní, filmový a televizní herec Tomáš Valík. Příčina jeho úmrtí není zatím známa. Proslavily ho v posledních letech hlavně seriály Rodinná pouta - Velmi křehké vztahy a Ulice.

  Valík Tomáš lupa
  herec | Nova

  Tomáš Valík patřil mezi bohémy. Žil střídavě s muži i ženami, měl velké sny a plány. Chvílemi si podle přátel naříkal na nedostatek práce, pak naopak, že má práce nad hlavu. Ještě před několila dny prý mluvil s kamarády a v sobotu ráno v nemocnici Na Bulovce zemřel. Před tím byl uveden do umělého spánku, z kterého se už neprobudil.

   

  „Vůbec jsem to netušila. Znali jsme se řadu let. Vím, že žil dost komplikovaným způsobem, ale byl to hrozně hodný chlap, snílek i romantik. Vím, že trpěl občas depresemi... Proč umřel, netuším. Je to hrozné, je ho škoda,“ řekla Bleskove.cz jedna z jeho kamarádek.

   

  Tomáše Valíka, kterého diváci v posledních letech vídali v seriálu Ulice jako Richarda Zajíčka, na začátku kariéry proslavily doma i v zahraničí dvě výjimečné role – princ Ivald v italské pohádkové sérii o princezně Fanthaghiró, a chuďas Jan v pohádce O Janovi a podivuhodném příteli.  

  Herec z Rodinných Pout, Copak je to za vojáka či seriálu Ulice Tomáš Valík zemřel. Bylo mu 52 let!
   

   

  Valík, který pocházel ze šesti dětí, si zahrál také ve snímcích Copak je to za vojáka, Byl jednou jeden polda III. či právě v seriálech Rodinná pouta, Pojišťovna štěstí nebo Ulice.

   

  „Ze všeho nejvíce sním o chalupě na samotě v horách, kde bych se staral o psy, kočky, slepice a kozu. Lidi jsou někdy divní. Společnost je nemocná konzumem,“ říkal často mezi přáteli i v rozhovorech.

   

  „Společnost vnímám jako nemocnou. Lidé nemyslí, mají před očima brýle konzumu. Je to jednodušší. Ono to přemýšlení sem tam bolí. Myslím, že stav společného vědomí se odráží i na stavu planety Země, která nám poskytuje prostor k našemu bytí. Za odměnu ji drancujeme a zneužíváme. Nemusíme ale žehrat. Země má obrovskou samočistící schopnost. Bude zde opět krásně, čistě, ale bez nás… ,“ řekl před časem v jednom z rozhovorů Tomáš Valík.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...