Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PADAJÍ SÁZKY

  StarDance začíná! Jsou snad ale vítězové předem jasní?

  08.10.2016 13:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Česká televize dnes večer začne vysílat už osmou řadu zábavné taneční soutěže StarDance – Když hvězdy tančí. Soutěží deset párů, vždy celebrita + profesionál. Jsou snad ale dopředu už známi vítězové? Někteří diváci si to myslí a nejenom oni.

  StarDance lupa
  Miluše Bittnerová a Michal Necpál jsou asi nejvýraznějším párem, přesto na ně bookmakeři nesází. | ČT

  Například nyní bookmakeři sází na cvičitelku Olgu Šípkovou, která tančí s Markem Dědíkem a také Kristýnu Leichtovou s Václavem Masarykem. Přičemž mezi páry jsou daleko atraktivnější tváře, jména, která mají bezesporu větší šance.

   

  „Je to zvláštní, hodně se tu sází na Šípkovou, a to jen proto, že ji tahle soutěž vrací mezi ´živé´ po jejích životních problémech a Leichtovou, protože je v seriálech a je lehce přidrzlá. Ale naopak daleko zajímavější je Miluše Bittnerová, Zdeněk Piškula, Roman Zach nebo Anna K.,“ míní člověk z České televize, který je hodně blízký produkci StarDance.

   

  Dnes v osm večer se 10 soutěžních párů se rozvlní v rytmu čači a waltzu na tanečním parketu vybudovaném v největším studiu pražských filmových ateliérů na Barrandově. Na zahajovacím večeru se připomene i sedm párů z předchozích sedmi ročníků StarDance.  

  StarDance, aneb Když hvězdy tančí - začíná na obrazovce ČT! Soutěží 10 párů ve složení celebrita/profesionál!
   

   

  „Finále se uskuteční 10. prosince, kdy jeden z párů převezme titul krále a královny tanečního parketu. O vítězi rozhodnou diváci svými SMS hlasy, v sále přítomná odborná porota ve složení Radek Balaš, Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Jan Révai má pouze hlas poradní. Tuto porotu již znají diváci z předchozích ročníků. Stejní jsou i moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková,“ uvedla Česká televize ve svém prohlášení.

   

  Součástí soutěže se již podruhé stane charitativní večer StarDance pro Centrum Paraple, který se uskuteční 19. listopadu. Diváci mohou během něj a po jeho skončení věnovat prostřednictvím DMS zpráv peníze na pomoc lidem ochrnutým po poranění míchy. V loňském roce se podařilo vybrat 12 milionů korun.

   

  Kdo nakonec zvítězí, na to si musíme počkat. Otázkou však je, koho bude televize preferovat. Podobně, jak to děla v minulé StarDance u Lukáše Pavláska. Ten sice nevyhrál, ale snad jen kvůli kritice, která se snesla na produkci, kdy odpadávali všichni, daleko lepší, jen on ne. V prosinci tedy bude jasněji.

   

  Soutěžní dvojice (celebrita/profesionál)

  - lyžař Ondřej Bank a Kamila Tománková

   

  - herečka Miluše Bittnerová a Michal Necpál

   

  -zpěvačka Anna K a Marek Hrstka

   

  -herečka Kristýna Leichtová a Václav Masaryk

   

  -herec Zdeněk Piškula a Veronika Lálová

   

  -herečka Jana Plodková a Michal Padevět

   

  -kuchař Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová

   

  -mistryně světa v aerobiku Olga Šípková a Marek Dědík

   

  -fotbalista Ladislav Vízek a Eva Krejčířová

   

  -herec Roman Zach a Andrea Třeštiková

  nely | bleskove.cz

  Témata: ČT, soutěž, StarDance, tanec
  Komentáře ke článku
  loading...