Pondělí 19. března 2018
svátek má Josef, zítra Světlana
  PADAJÍ SÁZKY

  StarDance začíná! Jsou snad ale vítězové předem jasní?

  08.10.2016 13:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Česká televize dnes večer začne vysílat už osmou řadu zábavné taneční soutěže StarDance – Když hvězdy tančí. Soutěží deset párů, vždy celebrita + profesionál. Jsou snad ale dopředu už známi vítězové? Někteří diváci si to myslí a nejenom oni.

  StarDance lupa
  Miluše Bittnerová a Michal Necpál jsou asi nejvýraznějším párem, přesto na ně bookmakeři nesází. | ČT

  Například nyní bookmakeři sází na cvičitelku Olgu Šípkovou, která tančí s Markem Dědíkem a také Kristýnu Leichtovou s Václavem Masarykem. Přičemž mezi páry jsou daleko atraktivnější tváře, jména, která mají bezesporu větší šance.

   

  „Je to zvláštní, hodně se tu sází na Šípkovou, a to jen proto, že ji tahle soutěž vrací mezi ´živé´ po jejích životních problémech a Leichtovou, protože je v seriálech a je lehce přidrzlá. Ale naopak daleko zajímavější je Miluše Bittnerová, Zdeněk Piškula, Roman Zach nebo Anna K.,“ míní člověk z České televize, který je hodně blízký produkci StarDance.

   

  Dnes v osm večer se 10 soutěžních párů se rozvlní v rytmu čači a waltzu na tanečním parketu vybudovaném v největším studiu pražských filmových ateliérů na Barrandově. Na zahajovacím večeru se připomene i sedm párů z předchozích sedmi ročníků StarDance.  

  StarDance, aneb Když hvězdy tančí - začíná na obrazovce ČT! Soutěží 10 párů ve složení celebrita/profesionál!
   

   

  „Finále se uskuteční 10. prosince, kdy jeden z párů převezme titul krále a královny tanečního parketu. O vítězi rozhodnou diváci svými SMS hlasy, v sále přítomná odborná porota ve složení Radek Balaš, Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Jan Révai má pouze hlas poradní. Tuto porotu již znají diváci z předchozích ročníků. Stejní jsou i moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková,“ uvedla Česká televize ve svém prohlášení.

   

  Součástí soutěže se již podruhé stane charitativní večer StarDance pro Centrum Paraple, který se uskuteční 19. listopadu. Diváci mohou během něj a po jeho skončení věnovat prostřednictvím DMS zpráv peníze na pomoc lidem ochrnutým po poranění míchy. V loňském roce se podařilo vybrat 12 milionů korun.

   

  Kdo nakonec zvítězí, na to si musíme počkat. Otázkou však je, koho bude televize preferovat. Podobně, jak to děla v minulé StarDance u Lukáše Pavláska. Ten sice nevyhrál, ale snad jen kvůli kritice, která se snesla na produkci, kdy odpadávali všichni, daleko lepší, jen on ne. V prosinci tedy bude jasněji.

   

  Soutěžní dvojice (celebrita/profesionál)

  - lyžař Ondřej Bank a Kamila Tománková

   

  - herečka Miluše Bittnerová a Michal Necpál

   

  -zpěvačka Anna K a Marek Hrstka

   

  -herečka Kristýna Leichtová a Václav Masaryk

   

  -herec Zdeněk Piškula a Veronika Lálová

   

  -herečka Jana Plodková a Michal Padevět

   

  -kuchař Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová

   

  -mistryně světa v aerobiku Olga Šípková a Marek Dědík

   

  -fotbalista Ladislav Vízek a Eva Krejčířová

   

  -herec Roman Zach a Andrea Třeštiková

  nely | bleskove.cz

  Témata: ČT, soutěž, StarDance, tanec
  Komentáře ke článku
  loading...