Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DIVNÁ LÁSKA

  Komedie Gregorová a Koptík pokračuje! Všechno je možná trochu jinak! S kým to přišel do divadla?

  07.10.2016 00:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Už to vypadalo na potoky slz, výčitky a hysterické scény. Zdálo se, alespoň na oko, že vztah mezi Hanou Gregorovou (64) a jejím kolouškem Ondřejem Koptíkem (32) je v troskách. Všechno je ale možná jinak, tedy úplně jinak, než jak se tihle dva podivíni snaží veřejnosti naservírovat!

  Gregorová Koptík lupa
  Komedie pokračuje - Gregorová s Koptíkem se prý zatím nerozešli.... | Facebook

  Seniorka Gregorová o muži mladším, než je její vlastní syn Ondřej Gregor Brzobohatý, odmítala mluvit na veřejnosti. Dostávala hysteráky a sundala dokonce zásnubní prsten! Teď se Ondřej Koptík pochlubil novým autem korejské značky, který může přijít i na milion korun. Ze svého, asi 30ti tisícového platu, coby obchoďák u telefonního operátora by si ho asi dovolit nemohl. Že by dárek za “držhubné“?

   

  „Byla jsem teď na jedné premiéře v Divadle Radka Brzobohatého a byly jsme s kamarádkou v šoku. Gregorová tam samozřejmě byla, Koptík taky samozřejmě přišel, ale všechno je asi jinak,“ svěřila se Bleskove.cz paní Radka, která nechápala.  

  Hana Gregorová a Ondřej Koptík se prý oficiálně zatím nerozešli. Otázkou ale je, zda spolu skutečně někdy vůbec chodili?
   

   

  „Koptík dorazil s nějakou slečnou. Pak jsem viděla, jak jde za Gregorovou. Tu nelíbal vášnivě a nevyznával lásku. Políbil ji pouze na tvář, jako svou známou či maminku. Pak si cosi řekli, usmáli se a on se vrátil za svým doprovodem a seděli v hledišti,“ podotkl zdroj z premiéry v divadle.

   

  Koptík se však zvlášť neměl ani ke slečně, s níž přišel. Nebyla to tedy jeho láska, ale vážně skutečně kamarádka. „Asi je tu všechno trochu jinak, než jakou komedii s Gregorovou hrají pro lidi. Je to ale trapné a on se chce zřejmě zviditelnit a ona taky,“ soudí žena, která viděla, že se Ondřej Koptík rozhodně na principálku nijak nevrhal, jako kdysi před kamerami a fotoaparáty.

   

  Kdo ví, co za tou trapnou komedií vlastně je? Třeba se to dříve nebo později dozvíme. A možná, že se pro změnu zapojí druhý pár Gregorů – Ondřej a Táňa…

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...