Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEÚNAVNÁ HEREČKA

  VÍME VÍC! Neskutečně urputná Bohdalka! Pořád schraňuje majetek!

  06.10.2016 11:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Kauza s pozemkem, o který v pražské Hostivaři usilovala herečka Jiřina Bohdalová, ale nakonec jej získal zastupitel za ANO Filip Meluzín, má velmi zajímavé pozadí. Jak se Bleskove.cz podařilo zjistit, herečka je neskutečně urputná. A i když je jí 85, pořád schraňuje majetek!

  Bohdalová Jiřina lupa
  Když si Bohdalová něco usmyslí, chce to mít! | Profimedia

  Asi tisícimetrový pozemek získal zastupitel Prahy 15 za zhruba 3,5 milionu korun. Jenže původně ho chtěla Jiřina Bohdalová. Té údajně úředníci na městské části řekli, aby nabídla jistou částku, že právě ona může parcelu získat. Nabídla méně a prohrála. A byla prý taky hodně naštvaná.

   

  „Byla dost naštvaná. Co je ale zvláštní, že sama má tady v Hostivaři barák, pak druhý koupila vnukovi, další pořídila taky vnukovi a chce pozemek. Na radnici chodila i několikrát v měsíci, jestli se něco neuvolnilo, jestli někde něco není. Je šíleně urputná. Až se lidi divili, k čemu to chce,“ svěřil se Bleskove.cz zdroj z Prahy 15, který Bohdalku zná právě proto, že tam mnoho let žije.  

  Herečka Jiřina Bohdalová tolik stála o lukrativní pozemek, ale nedostala ho. Možná teď shání jiný!
   

   

  „Ona když se do něčeho zakousne, jde si za tím. Ale k čemu by jí to bylo. Že by snad chtěla stavět? Na co? Má ještě chalupu u Semil, vždyť se to vše musí udržovat. Ale asi chce investovat,“ dodal zdroj z Prahy Uhříněvsi.

   

  Majetek Bohdalové se odhaduje na desítky milionů korun. Jako nejlépe placená herečka má hodně naspořeno, podnikala, prodala podíly, má akcie, k tomu nemovitosti, šperky i další cennosti. Zdá se, že jí to nestačí, chce další majetek. Jenže bohužel, parcelu jí vyfoukl mladý zastupitel a nová se prozatím nenaskytla. Ale až se něco objeví, národem milovaná Jiřina bude jistě první, kdo se bude hlásit….

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...