Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  POSLEDNÍ SBOHEM

  Tohle napsala Dara Rolins v den pohřbu kamarádky a manažerky Evy Skallové!

  05.10.2016 13:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Řada celebrit, přátel, rodiny a dalších se dnes v poledne přišli rozloučit do strašnického krematoria s Evou Skallovou, největší kamarádkou a manažerkou Dary Rollins. Namísto toho, co by zpěvačka dávala srdceryvné vzkazy a tekly jí potoky slz, napsala Evě, kterou zabila zákeřná rakovina, krásný vzkaz!

  Rolins Skalová lupa
  Eva Skallová byla pro Daru Rolins nejbližší kamarádkou! | Archiv TV Nova

  Pohřeb Skallové se konal v den, kdy by tatínek Dary Rolins, jenž před pár měsíci zemřel, měl narozeniny. Dara to chtěla pojmout vesele, tak jak by si to prý on i Eva přáli!

   

  S kamarádkou a manažerkou se přišla rozloučit v závěsu svého partnera rappera Rytmuse. Dorazila Vendula Svobodová či Libor Bouček. Po pár desítek trvajícím obřadu se všichni odebrali pryč. Možná na soukromou uzavřenou akci, takzvaný kar.  

  Eva Skallová, manažerka a kamarádka Dary Rolins měla dnes pohřeb. Rozloučit se přišla řada jejích přátel.
   

   

  Dara ještě před pohřbem na sociální síti napsala:  „Laura mi dnes říká .Mami, ale zase je dobře že tam nahoře nebude smutno ani Evičce ani dědovi Dušanovi. A když měldneska ty narozky, můžou spolu třeba na zmrzlinu´ ..... Chci na Evička vzpomínat VŽDY s úsměvem. Ano, s úsměvem. Nevěřím na žádnou ,posmrtnou etiketu´. To, co řídí moje pohnutky, je mé srdce. Usmívám se i nyní, když letí duše Evičky do nebe jak balónek ... Zase to někomu vadí? Zvykla jsem si. PS: Tati, všechno nejlepší ,... posílám pusu po Evičce!"

   

  Dara ztratila svou největší kamarádku a oporu. Skallové bylo pouhých 36 let. Bojovala s rakovinou, kterou nakonec bohužel neporazila. Nicméně Rolins už teď ví, že, i když odešla, bude tu navždy s ní! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...