Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POSLEDNÍ SBOHEM

  Tohle napsala Dara Rolins v den pohřbu kamarádky a manažerky Evy Skallové!

  05.10.2016 13:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Řada celebrit, přátel, rodiny a dalších se dnes v poledne přišli rozloučit do strašnického krematoria s Evou Skallovou, největší kamarádkou a manažerkou Dary Rollins. Namísto toho, co by zpěvačka dávala srdceryvné vzkazy a tekly jí potoky slz, napsala Evě, kterou zabila zákeřná rakovina, krásný vzkaz!

  Rolins Skalová lupa
  Eva Skallová byla pro Daru Rolins nejbližší kamarádkou! | Archiv TV Nova

  Pohřeb Skallové se konal v den, kdy by tatínek Dary Rolins, jenž před pár měsíci zemřel, měl narozeniny. Dara to chtěla pojmout vesele, tak jak by si to prý on i Eva přáli!

   

  S kamarádkou a manažerkou se přišla rozloučit v závěsu svého partnera rappera Rytmuse. Dorazila Vendula Svobodová či Libor Bouček. Po pár desítek trvajícím obřadu se všichni odebrali pryč. Možná na soukromou uzavřenou akci, takzvaný kar.  

  Eva Skallová, manažerka a kamarádka Dary Rolins měla dnes pohřeb. Rozloučit se přišla řada jejích přátel.
   

   

  Dara ještě před pohřbem na sociální síti napsala:  „Laura mi dnes říká .Mami, ale zase je dobře že tam nahoře nebude smutno ani Evičce ani dědovi Dušanovi. A když měldneska ty narozky, můžou spolu třeba na zmrzlinu´ ..... Chci na Evička vzpomínat VŽDY s úsměvem. Ano, s úsměvem. Nevěřím na žádnou ,posmrtnou etiketu´. To, co řídí moje pohnutky, je mé srdce. Usmívám se i nyní, když letí duše Evičky do nebe jak balónek ... Zase to někomu vadí? Zvykla jsem si. PS: Tati, všechno nejlepší ,... posílám pusu po Evičce!"

   

  Dara ztratila svou největší kamarádku a oporu. Skallové bylo pouhých 36 let. Bojovala s rakovinou, kterou nakonec bohužel neporazila. Nicméně Rolins už teď ví, že, i když odešla, bude tu navždy s ní! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...