Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NOVÝ OBJEV

  Kdo vrátil Lucii Bílé úsměv na tvář? Je za tím nový muž?

  03.10.2016 11:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Lucie Bílá slaví letos padesátiny. Na jaře vystoupila na třech bratislavských mega koncertech, v listopadu jí v O2 areně v Praze čekají dva. Do toho jezdí recitály a čeká ji vánoční tour. Je v zápřahu a na chlapy prý nemá čas. Kdo ale Slavici po prožitých, ne moc pozitivních událostech v jejím životě, vrátil úsměv na tvář? Prý je za tím nový muž.

  Bílá Lucie lupa
  Lucie Bílá se zase usmívá. Kdo za to může? | Profimedia

  Bílá sice v rozhovorech s nadsázkou tvrdí, že věková hranice jejich nápadníků se snižuje a nerada by stála za chvíli před střední školou a že muže do života nyní nepotřebuje. Ale všechno je zřejmě jinak.

   

  „Kolem Lucie se už nějakou dobu objevuje jeden velmi seriózní muž, který tedy rozhodně nevypadá jako středoškolák. Viděly jsme ho i v Otvovicích. A pokud to není obchodní, ale nový potencionální životní partner, pak bychom jí ho moc přály,“ prozradily Bleskove.cz dvě ženy a známé zpěvačky z jejích milovaných Otvovic.

   

  Novému objevu Lucii Bílé není prý méně než pětačtyřicet a více než pětapadesát. Nešla by tedy ve šlépějích některých svých kolegyň že šoubyznysu, ktré si hledají koloušky. Jde prý o velmi dobře situovaného a charismatického muže. Sama zpěvačka o něm ale nemluví. Zřejmě čeká na vhodnou příležitost, jak to dobře “prodat“!  

  Lucie Bílá je možná nově hodně zamilovaná. Zřejmě už brzy představí svého partnera.
   

   

  „Je pravda, že Lucka je teď vyrovnanější, usměvavější, spokojenější a září jí oči. A ty jí takhle září vždycky, když je zamilovaná,“ řekla jedna z jejích kamarádek z dětství. 

   

  Sama zpěvačka by si zcela jistě životní oporu zasloužila. Muži po jejím boku momentálně nějak nejsou. Pokud tedy nepočítáme tatínka a syna Filipa. Jinak je Bílá, která v zimě přišla o maminku, obklopena většinou ženami. Kamarádkami nebo fanynkami.

   

  Bílá je velmi citově založená a dozrála i do věku, kdy by ráda měla nějakou jistotu pevného vztahu. S posledním partnerem Petrem Makovičkou jí vztah vydržel šest let. Dodnes zůstali přáteli a kavárník jí byl velikou oporou i v době, kdy už nebyli partneři, ale její maminka odcházela.

   

  „Lucka nějak tím vším i tou padesátkou dospěla. Spoustu věcí dělá jinak, říká jinak. A je fakt, že pokud by teď potkala ještě někoho, kdo bude normální, kdo bude chlap a kdo bude velkou oporou, bude lámat skály,“ dodala kamarádka.

   

  Sama zpěvačka na dotazy k tomu, zda se v jejím životě objevil někdo nový, nereaguje, nebo odpovídá vyhýbavě, že muže teď ve svém životě nepotřebuje. Zřejmě nechce nic zakřiknout. Kdo ví, třeba svůj údajný nový objev představí všem v rámci svých velkých koncertů Fifty Fifty 5. a 6. listopadu v O2 areně. Nebo, pokud si opravdu zadělává na nový vztah, svého nového Pana božského představí celému národu na Slavících. Tak si počkáme... 

   

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...