Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KONEC LÁSKY

  ROZCHOD? Gregorová z Koptíka vystřízlivěla! A ke všemu je hysterická!

  03.10.2016 02:59 / celebrity google+ twitter facebook

  Zdá se, že zazvonil zvonec a love story Hany Gregorové je konec. Podle všech informací poslala principálka a herečka svého o 32 let mladšího kolouška Ondřeje Koptíka k Vltavě! Nechce to ale přiznat a na otázky, kde má přítele, reaguje až hystericky!

  Gregorová, Koptík lupa
  Je už tohle minulostí? Zřejmě ano, ale Gregorová se to stydí přiznat! | Facebook

  Zatímco ještě před pár týdny se Gregorová pyšnila svým výrazně mladším hřebečkem, teď je alergická na to, když se jí na Ondřeje Koptíka někdo zeptá. „Byla úplně hysterická, a že co je komu do toho, že žádný Koptík není a nechce nic slyšet. Byla opravdu hysterická,“ řekl zdroj z okolí Gregorové.

   

  Ta se měla údajně s Koptíkem pohádat, zakázat mu, aby s ní chodil na akce a prezentoval se tak, jak to dělal doposud. Jenomže sama ho dotáhla na svatbu svého syna Ondřeje Gregora a Táni Kuchařové a pózovala pro fotografy. Pak pózovala pro najaté fotografy na dovolené v Maďarsku. Pak ke všemu s sebou do Rakouska nejspíš vzala další novináře. A odtud vypadlo trapné video, jak jí Koptík žádá o ruku, a ona jak naivní prvorepubliková herečka, skládá ruce do dlaní a hraje dojetí.  

  Hana Gregorová zřejmě svého kolouška Koptíka pustila k vodě a stydí se to přiznat!
   

   

  Gregorová se měla s Koptíkem prý rozejít a stydí se to přiznat. „Docela ji zavrhla rodina i přátelé. Právě proto, že všichni věděli, že její koloušek je jen slavoman, kterému dělá radost mediální zájem," tvrdí zdroj blízký herečce.

   

  Zda tomu tak je, nebo jen Gregorová nechává přítele doma, aby nebudili pozornost, ukážou příští týdny.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...