Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMUTNÝ KONEC

  Dara Rolins v slzách! Její manažerka a kamarádka Skallová zemřela!

  28.09.2016 08:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Svůj boj nakonec prohrála. Známá manažerka Dary Rolins Eva Skallová († 36) včera podle informací Fakt24.sk podlehla zákeřné rakovině, s kterou znovu bojovala několik měsíců.

  Rolins, Skallová lupa
  Eva Skallová bojovala statečně. Dara Rolins je v slzách! | Profimedia

  Eva bojovala statečně a do poslední chvíle věřila, že nad nemocí zvítězí. Ta nakonec byla silnější než ona. Svůj poslední boj nezvládla. V posledním období se mělo známé kamarádce Dary Rolins přitížit, a proto musela být převezena do nemocnice. Nemoc se totiž rozšířila a lékaři přišli se zdrcující zprávou. Rakovinu se zastavit nepodařilo, právě naopak.

   

  Eva Skallová patřila dlouhodobě k nejúspěšnějším manažerům v Čechách i na Slovensku. Dara Rolins se během desetiletého zastupování známé manažerky udržela na vrcholu popularity. Obě ženy se navíc tak spřátelily, že byly jako nerozlučná dvojčata. Pak ale přišla krutá rána v podobě diagnózy.  

  Manažerka a kamarádka Dary Rolins Eva Skallová podlehla zákeřné rakovině s níž statečně bojovala.
   

   

  "Byla jsem velmi unavená. A podrážděná. Stále mě bolela záda. Začala jsem to řešit na úrovni čínských lékařů, přes evropskou medicínu, východní medicínu a nic mi nepomáhalo. Až fyzioterapeut mi párkrát pohnul nohou a řekl, že se mu to nelíbí. Že tam něco je. Tak jsem šla na sono, na CT a už jsem se vezla. Myslela jsem si kdeco. Jen ne, že mám takovou nemoc. doma to nepojmenováváme. Nemáme to rádi. To slovo vůbec nevyslovujeme. Buď je to nemoc, nebo sra*ka," řekla nedávno v exkluzivním rozhovoru pro deník Plus1deň.

   

  Skallové se tak změnil ze dne na den život. Okamžitě musela změnit téměř vše, co do té doby bylo pro úspěšnou ženu samozřejmostí. Rozhodla se prostě bojovat. Vzdát se zákeřné rakovině? To nebyl plán, který by chtěla Darinina manažerka absolvovat. "Člověk nemůže rezignovat. Musí se o sebe starat. Snažit se být pěkný alespoň pro dnešní den. Zítra mi může být špatně. Není to úplně můj případ, ale ženy mohou přijít například o prs ... což je velký zásah do intimnosti a sebevědomí ženy. Když se psychika zlomí, nemoc zvítězí. Bojuji každý den. Nechci rezignovat..,“ říkala Eva Skallová.

   

  Bohužel maminka malé Lottinky zákeřné nemoci podlehla. Sama Dara Rolins nemůže zprávě uvěřit, i když tušila, že se blíží konec.

  nely | bleskove.cz

  Témata: Rolins, Skallová, smrt
  Komentáře ke článku
  loading...